Skocz do zawartości

Jaki Bank Wybrac?


Sly

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak to racja ze lubiący konie to wspólna rodzina :)

Pelasia głupich nie sieją sami wschodzą. Nie ma nic lepszego niż zadowolona i szczęśliwa kobieta. Ja tak myślę i będę robić..

Tylko podobno miłość do konia przerasta miłość do meza i co pozniej zrobić? Kobieta nadal szczęśliwa tylko meza brak ;) dobra koniec tego off topa. Na temat banków i przelewów do polski nic nie wiem, wiec siedzę cicho i czytam, moze sie czegoś nauczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tylko podobno miłość do konia przerasta miłość do meza i co pozniej zrobić? Kobieta nadal szczęśliwa tylko meza brak ;) dobra koniec tego off topa. Na temat banków i przelewów do polski nic nie wiem, wiec siedzę cicho i czytam, moze sie czegoś nauczę :)

ja co prawda meza jeszcze nie mam, ale nie-maz musial przejsc test konia (a ja test psa :D) i zdecydowanie nie koliduje to z nie-mezem...wiec...hmm..to moze taki test jest....czy cuś ;)

no jak przerosnie to - zmienic meza pozostaje :) a jak nie przerosnie, to...dobry maz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, ze przelewy miedzy citibankami sa darmowe, a pieniadze sa dostepne w czasie rzeczywistym - od razu na koncie. Ja korzystam z uslugi global trnasfer (transakcje robie online) a w Polsce mam rachunek zlotowkowy i walutowy.

a jak wypada kurs $ przy takich przelweach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telewizji nie ogladam

A jaki to ma związek z czymkolwiek? Jak z banku wykradna SSN, to też Ci będzie ryba, bo nie oglądasz telewizji?

Warto wiedzieć, gdzie się trzyma pieniądze i co bank robi. W przypadku WF nawet nie trzeba nic śledzić, wszyscy pracownicy i studenci dostali u nas z góry maila, żeby sprawdzić czy nie doszło do podejrzanych transakcji na ich kontach. Ja mam konto w BoA, więc swojemu bankowi patrzę na ręce non-stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, ze przelewy miedzy citibankami sa darmowe, a pieniadze sa dostepne w czasie rzeczywistym - od razu na koncie. Ja korzystam z uslugi global trnasfer (transakcje robie online) a w Polsce mam rachunek zlotowkowy i walutowy.

Czyli to dziala jak darmowy wire transfer? I to idzie bezpsorednio na konto walutowe (dolarowe) w Polsce? Jesli tak to rewelacja.

Byla kiedys taka opcja w Washington Mutual, gdzie faktycznie bez oplat szla kasa na konto w Polsce ale po przewalutowaniu. Ale wiadomo co sie z WaMu stalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...