Skocz do zawartości

Jaki Bank Wybrac?


Sly

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co, nie znam sie na przelewach tutaj, ale nawet jak ci sie uda cos dowiedziec to pewnie tanio tez to nie bedzie kosztowac. Nie wiem :)

Przelew kosztuje 47 centow, pocztowy znaczek. Wypisuje czek, pakuje w kopertę i schluss. Znaczki mam w biurze za free. No, wydrukowanie czeków coś tam kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kon jest czlonkiem rodziny :) Poza tym to nie jest taki zwykly kon...plus od wakacji 2017 planuje na nim starty w US, wiec...tak, dla jednego konia w Polsce :)

Juz Cie bardzo lubie! Ja to sie staram moja druga połówkę namówić na kupno a ten jakoś sie broni. Nie pomaga fakt, ze wszyscy jego znajomi, który dali sie żonie przekonać mu mowia " chcesz sie pozbyć zony, to kup jej konia "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jeżdzę konno, od 12 roku życia, teraz juz głownie rekreacyjnie ;) tęsknie za czasami gdy robiłam postępy, ostatnio miałam dłuższa przerwę ale obecnie przeprowadzam sie do GA na jakis czas i podobno bede tam miała konie do woli, wiec cieszę sie (w ME gdzie obecnie jestem teren kosztuje ok 200$ :/) sorry za off top, ale przyjemnie mi sie zrobiło jak przeczytałam o tym koniku :) mozna widzieć jaka dyscyplinę uprawiasz?

Co do WU i ogolnie przekazów, zeby nie było całkiem off top, to wydaje Ci sie ze duzo, bo przeliczasz na złote, po jakimś czasie nie bedzie to juz dla Ciebie tak drogo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Western Union. Mają opcję wpłaty na konto, ale nie korzystam, jako że moje Mama ma mentalność Hobbita ;) Wygodne, bo mogę wysyłać pieniądze on-line i używac karty kredytowej.

Wlasnie sprawdzilam WU i z wplata na konto chca 5 dollardów...trwa to co prawda 6 dni, ale da rade ogarnac :)

Ja mam konto w Citibanku w Polsce i tutaj też w Citi założyłam rachunek. Mam przelewy do Polski za darmo i przeważnie po kilku godzinach pieniądze są już widoczne na koncie.

o prosze, czyli z Citi do Citi a potem ewentualnie z Citi gdzies online...smart! :D Dzieki za tipy!

Juz Cie bardzo lubie! Ja to sie staram moja druga połówkę namówić na kupno a ten jakoś sie broni. Nie pomaga fakt, ze wszyscy jego znajomi, który dali sie żonie przekonać mu mowia " chcesz sie pozbyć zony, to kup jej konia "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jeżdzę konno, od 12 roku życia, teraz juz głownie rekreacyjnie ;) tęsknie za czasami gdy robiłam postępy, ostatnio miałam dłuższa przerwę ale obecnie przeprowadzam sie do GA na jakis czas i podobno bede tam miała konie do woli, wiec cieszę sie (w ME gdzie obecnie jestem teren kosztuje ok 200$ :/) sorry za off top, ale przyjemnie mi sie zrobiło jak przeczytałam o tym koniku :) mozna widzieć jaka dyscyplinę uprawiasz?

Co do WU i ogolnie przekazów, zeby nie było całkiem off top, to wydaje Ci sie ze duzo, bo przeliczasz na złote, po jakimś czasie nie bedzie to juz dla Ciebie tak drogo :)

O prosze! Koniarze gora! Lol!

200$ za teren? to jakis rajd? :D faktycznie, zdzierstwo...

co do WU to faktycznie - online na konto za 5$..czyli nie jest zle...pomijajac oszukanczy kurs...musze jeszcze rozkminic ta opcje z Citi...po jakim kursie te przelewy sa...

Tez jeżdzę konno, od 12 roku życia, teraz juz głownie rekreacyjnie ;) tęsknie za czasami gdy robiłam postępy, ostatnio miałam dłuższa przerwę ale obecnie przeprowadzam sie do GA na jakis czas i podobno bede tam miała konie do woli, wiec cieszę sie (w ME gdzie obecnie jestem teren kosztuje ok 200$ :/) sorry za off top, ale przyjemnie mi sie zrobiło jak przeczytałam o tym koniku :) mozna widzieć jaka dyscyplinę uprawiasz?

Co do WU i ogolnie przekazów, zeby nie było całkiem off top, to wydaje Ci sie ze duzo, bo przeliczasz na złote, po jakimś czasie nie bedzie to juz dla Ciebie tak drogo :)

O prosze! Koniarze gora! Lol!

200$ za teren? to jakis rajd? :D faktycznie, zdzierstwo...

co do WU to faktycznie - online na konto za 5$..czyli nie jest zle...pomijajac oszukanczy kurs...musze jeszcze rozkminic ta opcje z Citi...po jakim kursie te przelewy sa...

Jednak to racja ze lubiący konie to wspólna rodzina :)

Pelasia głupich nie sieją sami wschodzą. Nie ma nic lepszego niż zadowolona i szczęśliwa kobieta. Ja tak myślę i będę robić..

ot co! nie ma sie jak nie zgodzic! :D

powtarzam sie .konto w wells fargo bo latwo jest je miec za 0 i transfwewise

dzieki! obczaje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...