Skocz do zawartości

Jaki Bank Wybrac?


Sly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nie znalazlam takiego tematu na forum, stad nowy watek...

Ktore banki w US polecacie do zalozenia konta osobistego, z mozliwoscia transakcji online i dobrze by bylo - oplacalna w miare stawka za transfery do Polski?

Wybor na rynku wiadomo - jak w kalejdoskopie - jednak wolala bym zbadac wiele opinii, zanim otworze konto.

Przeprowadzam sie na stale w listopadzie, dlatego wszelkie sugestie mile widziane! :)

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie do końca niektórzy np. ja mam rodzinę , która zostanie w Polsce . Ta rodzina na pewno zrobi składkę bym wyjeżdżając maił jak najwięcej kasy. A na 100% znając moją sytuacje życiową będą potrzebować mojej pomocy .Mowa o rodzicach .U kogoś może być to szybciej jak u mnie. Dlatego nie ma co się śmiać bo pomoc płynąca z USA zawsze była i będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba raczej chodzi o to, ze żaden bank nie daje takiej opcji jak transfery do Polski :P przynajmniej tak mi sie zdaje, choc nie jestem specem :P ja tam wysyłałam western union, tutaj bankowość jest całkiem inna niz w Polsce, przelewu online na prywatny rachunek raczej nie zrobisz :P możesz sobie jeszcze założyć paypala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na przyklad mam na utrzymaniu konia, jego starty i treningi...i do kwietnia kon zostanie na miejscu, a ja musze co miesiac przesylac kase - stad pytanie o najlepsza opcje ;)

mysle, ze w kazdym kraju jest opcja przelewow online..z UK niby tez wszyscy WU sla, ale ostatnio mama odkryla, ze sa tez przelewy online i nawet taniej wyszlo.

z tego, co piszecie, to narazie najkorzystniej chyba ten paypall :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na przyklad mam na utrzymaniu konia, jego starty i treningi...i do kwietnia kon zostanie na miejscu, a ja musze co miesiac przesylac kase - stad pytanie o najlepsza opcje ;)

mysle, ze w kazdym kraju jest opcja przelewow online..z UK niby tez wszyscy WU sla, ale ostatnio mama odkryla, ze sa tez przelewy online i nawet taniej wyszlo.

z tego, co piszecie, to narazie najkorzystniej chyba ten paypall :)

W tym roku wykonałem pierwszy przelew w USA. Przy przelewie z USA do PL się poddalem. Jakbym poszedł do oddziału to i może, ale jak to zrobić online nie wiem do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xoom to PayPal teraz...

Przelew on - line ??? Sly - czeka Cię spora niespodzianka jak zobaczysz jak archaiczny i podatny na fraud jest system bankowy w US. Przelewy dalej się w zasadzie opierają na systemie czekowym. To jest kompletna paranoja. PL jest 100 lat do przodu...

Depozyt kilkudziesięciu tysięcy $ trwa 10 dni bo sprawdzają czy czek się nie odbije...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...