Skocz do zawartości

Jaki Bank Wybrac?


Sly

Rekomendowane odpowiedzi

boshe..brzmi jak czarna magia :D znalazlam wlasnie liste najlepszych bankow wg Forbes, jak sie wkurze to napisze do pierwszych 5-ciu - niech mi objawia co i jak :D a co?! :D

Mam podejrzenia, ze w banku przelewy nigdy nie beda tansze niz jakies zewnetrzne sposoby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Xoom to PayPal teraz...

Przelew on - line ??? Sly - czeka Cię spora niespodzianka jak zobaczysz jak archaiczny i podatny na fraud jest system bankowy w US. Przelewy dalej się w zasadzie opierają na systemie czekowym. To jest kompletna paranoja. PL jest 100 lat do przodu...

Depozyt kilkudziesięciu tysięcy $ trwa 10 dni bo sprawdzają czy czek się nie odbije...

robilam kiedys process quality dla podobnej firmy jak WU - nota bene migrowalam im to PL - i wiem, ze tam sa czesto fraudy...zwlaszcza jak sie outsoursuje operacje do krajow, gdzie angielski to jakas fikcja :D ....ale, zeby az tak?

wiem, ze jedne z najlepszych serwisow online ma USAA, ale niestety nie moge jako cywil nie spokrewniony z nie-cywilem zalozyc tam konta...przynajmniej na razie nie moge :P

Mam podejrzenia, ze w banku przelewy nigdy nie beda tansze niz jakies zewnetrzne sposoby...

eh, moze i masz racje, ale...jak sie czegos ciekawego dowiem, to sie podziele :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robilam kiedys process quality dla podobnej firmy jak WU - nota bene migrowalam im to PL - i wiem, ze tam sa czesto fraudy...zwlaszcza jak sie outsoursuje operacje do krajow, gdzie angielski to jakas fikcja :D ....ale, zeby az tak?

wiem, ze jedne z najlepszych serwisow online ma USAA, ale niestety nie moge jako cywil nie spokrewniony z nie-cywilem zalozyc tam konta...przynajmniej na razie nie moge :P

Przewaznie kazdy ma kilka kont, bo sa jeszcze karty kredytowe i kredyty na samochod, i mozna powiedziec, ze kazdy ma przekroj tego co jest w USA. Nie wiadomo czego nie wymysla. Jakby Twoj kon mieszkal w Meksyku to jeszcze moze, bo jest popyt, ale zeby ulatwiac sprawe dla jednego konia w Polsce? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewaznie kazdy ma kilka kont, bo sa jeszcze karty kredytowe i kredyty na samochod, i mozna powiedziec, ze kazdy ma przekroj tego co jest w USA. Nie wiadomo czego nie wymysla. Jakby Twoj kon mieszkal w Meksyku to jeszcze moze, bo jest popyt, ale zeby ulatwiac sprawe dla jednego konia w Polsce? ;P

Kon jest czlonkiem rodziny :) Poza tym to nie jest taki zwykly kon...plus od wakacji 2017 planuje na nim starty w US, wiec...tak, dla jednego konia w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem lekko rozczarowana systemem bankowym w USA. Po moich obserwacjach raczej bym nie chciala robic stad przelewu bankowego na rachunek w PL.

Robilam przelewy przez WU i bylo sprawie, szybko i calkiem niedrogo :)

eh...jesli nie bedzie innej opcji, to mi zostanie WU...ale 'niedrogo' to zalezy od kwot, jakie sie przesyla...wiec raczej tanio nie bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...