Skocz do zawartości

Skuteczny Sposób Na Emigrację Do Usa?


el_hombre91

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na jakiej podstawie dziewczyna stara sie o GC? W niektorych kategoriach wizowych jezeli dziewczyna nie dostala jeszcze NOA-2 do swojego I-485 czasem jest mozliwosc zeby wziasc slub, wyslac I-485/I-824 na Ciebie i jak wszystko dobrze pojdzie to oboje dostaniecie GC w tym samym czasie.

o.o Co to za proces? Pierwszy raz slysze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o.o Co to za proces? Pierwszy raz slysze.

Innym słowem wystąpiła o azyl.

A ten proces moze sobie troche potrwać. Dziewczyna z która pracowałam wystąpiła o azyl( Ukrainka ) jej sprawa nigdy sie nie zakończyła, po 3 latach jej maz dostał GC ( nie wiem na jakiej podstawie, chyba inwestycji) i ona dostała dzięki niemu. Tak przynajmniej mi powiedziała w zeszłym tygodniu, kupiła od razu bilet aby odwiedzić rodzine w grudniu. Zobaczymy czy niczego nie pomieszali i wróci bez problemu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azyl to różnie jest..

Widzisz teraz Ci napiszę co pokazuje np to forum

Nie masz złożonej petycji chcesz lecieć do np żony,dziewczyny i wizy nie otrzymujesz bo zostaniesz np zmieniając status lub tez nielegalnie

Poczytaj to forum i zobaczysz jak ludzie zostają a mieli wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej sprawa zmierza ku końcowi, wszystko w dobrym kierunku i już dostała info od prawnika który się tym zajmuje że w przyszłym roku będzie miała GC na 100%. Czyli podsumowując to co już zostało powiedziane, bo 2 ostatnie wiadomości zbiły mnie troszkę z tropu. Jeśli ona będzie miała GC i weźmiemy ślub to mam możliwość ubiegania się o własną GC dzięki niej czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej sprawa zmierza ku końcowi, wszystko w dobrym kierunku i już dostała info od prawnika który się tym zajmuje że w przyszłym roku będzie miała GC na 100%. Czyli podsumowując to co już zostało powiedziane, bo 2 ostatnie wiadomości zbiły mnie troszkę z tropu. Jeśli ona będzie miała GC i weźmiemy ślub to mam możliwość ubiegania się o własną GC dzięki niej czy nie?

Ja bym poczekal z ogloszeniem sukcesu bo swiat jest pelen tych co "mielI' dostac GC na 100% i nigdy jej nie zobaczyli - a juz szczegolnie roznorakich azylantow.

Co do drugiego pytania - to juz z 3 razy w tym watku pisalem ze zona - jak juz bedzie rezydentem a Ty bedziesz jej mezem - bedzie mogla wyslac na Ciebie petycje w F2A. Nie po polsku pisze czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poczekal z ogloszeniem sukcesu bo swiat jest pelen tych co "mielI' dostac GC na 100% i nigdy jej nie zobaczyli - a juz szczegolnie roznorakich azylantow.

Co do drugiego pytania - to juz z 3 razy w tym watku pisalem ze zona - jak juz bedzie rezydentem a Ty bedziesz jej mezem - bedzie mogla wyslac na Ciebie petycje w F2A. Nie po polsku pisze czy jak ?

Racja, racja, nie ma co się cieszyć jeśli sprawa nie jest rozstrzygnięta. I tak, pisałeś 3 razy, wybacz zbili mnie z tropu to rozmową o azylantach i problemach. Wybacz i więcej cierpliwości kzielu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...