Skocz do zawartości

Wiza wydana na 1 rok, pytanie.


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Robert7 napisał:

Moze ktos z Was wie czy mozna sie odwolac od decyzji konsula, ktory wydal wize tylko na 1 rok mojej mamie. Chce zeby  odwiedzala mnie w  US   raz w roku, ale placic co rok za wize 160$ dla osoby 70 letniej to paranoja.

Opowiadajac na Twoje pytanie - nie, nie mozna sie odwolac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Wkurzylem sie w pierwszym momencie jak sie o tym dowiedzialem, ale juz mi przeszlo. Chociaz dalej uwazam ze to nie fer i traci glupota ze strony konsula. Nie znam sie na procedurach, ale moze i faktycznie 72 letnia kobieta stanowi jakies zagrozenie dla rynku pracy w USA:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Robert7 napisał:

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Wkurzylem sie w pierwszym momencie jak sie o tym dowiedzialem, ale juz mi przeszlo. Chociaz dalej uwazam ze to nie fer i traci glupota ze strony konsula. Nie znam sie na procedurach, ale moze i faktycznie 72 letnia kobieta stanowi jakies zagrozenie dla rynku pracy w USA:)

Rynku pracy nie. Potencjalny imigrant - jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to malo widziałeś na rynku pracy.

72 to nie tak duży by np zająć się dziećmi. Zobacz to sobie tak ze widziałeś czytałeś ze nie które osoby co mają 70 lat pracują i teraz co zrobisz.. Możesz dać np wizę na 1 rok,wróci dana osoba i nie będzie widać ze pracowała to dostanie wizę kolejną na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Robert7 napisał:

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Wkurzylem sie w pierwszym momencie jak sie o tym dowiedzialem, ale juz mi przeszlo. Chociaz dalej uwazam ze to nie fer i traci glupota ze strony konsula. Nie znam sie na procedurach, ale moze i faktycznie 72 letnia kobieta stanowi jakies zagrozenie dla rynku pracy w USA:)

Ciesz sie ze wogole dostala,inni wychodza z kwitkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...