Skocz do zawartości

Zapytanie o wize ktora mi sie konczy .....


Rekomendowane odpowiedzi

Urzednik na granicy moze dac max. 6 miesiecy, a nie rok. O.o W ogole nie ma takiej opcji.

Problemy moga byc jak podajesz we wniosku jedno a potem robisz drugie, bo jest to interpretowane jako potencjalne "oszustwo". Oficjalnie nie jest to zabronione, ale przy kolejnym wjezdzie czy cos to moga sie do tego przyczepic.

Do tego Trump planuje wprowadzeni zakazu przedluzania pobytu bez interview. Znaczy, nie bedzie tego mozna juz zrobic listownie tylko kazda sprawa bedzie rozpatrywana osobiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pelasia napisał:

Nie ma. 

wy zawse mądrzejsi : / ehhh 

http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-visarenew.asp

kat. nr 3 

 

po za tym 

 

1 godzinę temu, Roelka napisał:

Urzednik na granicy moze dac max. 6 miesiecy, a nie rok. O.o W ogole nie ma takiej opcji.

mam ci PrtSc zrobić ? nie wiem skąd, ale naprawdę przesadzacie z tą wrzechwiedzą :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roelka napisał:

Urzednik na granicy moze dac max. 6 miesiecy, a nie rok. O.o W ogole nie ma takiej opcji.

 

 

W szczególnych przypadkach owszem, jest taka opcja. W przypadku rodziców cee, o ile nie było jakiś wyjątkowych okoliczności, najprawdopodobniej była to pomyłka urzędnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...