Skocz do zawartości

Wiza dla rodziców


Rekomendowane odpowiedzi

Hej! 

Mam pytanie dotyczące wizy turystycznej. Siedzę w Stanach od dwóch lat, w tym od roku nielegalnie. Moi rodzice chcą sie starać o wizę turystyczną, żeby mnie odwiedzić. Mają bardzo dużo "więzi" z Polską (dom, dobrze prosperująca firmę, samochody etc.), absolutnie nie chcą tu zostawać, po prostu chcą mnie odwiedzić. Czy mój status może przeszkodzić im w otrzymaniu wizy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, chihiro napisał:

Tak, jestem świadoma, ze będą musieli wykazać mnie we wniosku i nie zamierzamy tego ukrywać. Ale w przypadku wykazania silnych wiezi z krajem nadal będą podejrzewać zle intencje rodziców? 

Nikt ci na to pytanie nie odpowie, gdyż jest to zależne od decyzji konsula. Jeden konsul powie tak, a drugi konsul powie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tak: Ciebie nie podejrzewali i ich zawiodłaś. Oczywiście, że każdy odpowiada za siebie, ale przez to, że Ty zostałaś nielegalnie, konsul może podejrzewać, że Twoi rodzice zrobią tak samo. Może ale nie musi. Rodzice muszą po prostu pójść po wizę i wtedy wszystko będzie jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...