Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
7 minut temu, sly6 napisał:

nie chodzi o koniec kolejki lecz np przesunięcie o parę tygodni.

możesz czekać na wyznaczoną wizytę i wtedy powiadomić Konsulat.

Może faktycznie nie ma co wychodzić przed szereg :) Dziękuję za szybką odpowiedź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.01.2018 o 18:42, Janusz666 napisał:

Xarthisius świetna robota !!!!!!! 

ci, którzy śledzą blog Simona już wiedzą, że z jego nowych wyliczeń (ale z zastrzeżeniem, że to się może zmienić) numery w Europie dojdą do 33000

 

http://britsimonsays.com/dv2018-some-further-analysis/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, aktoto napisał:

ci, którzy śledzą blog Simona już wiedzą, że z jego nowych wyliczeń (ale z zastrzeżeniem, że to się może zmienić) numery w Europie dojdą do 33000

 

http://britsimonsays.com/dv2018-some-further-analysis/

średnia informacja jak dla mnie z numerem 34xxx .....ku....;/ cóż.....taka sytuacja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, dionzisoek said:

średnia informacja jak dla mnie z numerem 34xxx .....ku....;/ cóż.....taka sytuacja:)

Za nim zaczniecie panikowac, przeczytajcie ten artykul jeszcze raz i spokojnie. 33k to nie jest finalne wyliczenie dla EU...

Poza tym jeszcze jest komentarz [1]:

I’m really quite surprised that you and another person are taking the 33k number seriously. I don’t, and I thought I made that clear in the article. I obviously didn’t make that clear enough. A stop at 33XXX would be a HUGE shock to me. I REALLY don’t think that will happen.

[1] http://britsimonsays.com/dv2018-some-further-analysis/comment-page-1/#comment-97797

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, nowy na forum wylosowany w DV 2018. Na początek Xarthisius świetna robota z Captcha - dzięki wielkie za narzędzie do tak cennych informacji. Ogromna pomoc razem z blogiem Simona. Zacytowałeś odpowiedź akurat na mojego posta, gdzie nie do końca Simon zrozumiał moje intencje - dopiero później po kilku wyjaśnieniach. Sam mam numer 33xxx i te dane to było trochę wiadro zimnej wody na głowę. Mam świadomość tego, że jest zbyt wcześnie na dokładne prognozy i zakończenie może być kompletnie różne. Od statusu current w wersji optymistycznej po pesymistyczną, że nie przejdzie nawet 30k - każda jest możliwa. Wszyscy zaraz po opublikowaniu podjarali się dziurami i spadkiem gęstości numerów - natomiast prawie wszyscy zapomnieli o udziale tych co nie odpowiadają i nie wypełniają DS 260, tych co się nie pojawiają mimo wypełnienia DS-260 oraz tym, że za każdym zakończonym CN stoi grupa ludzi - jak duża - może być osoba samotna, a może być 10-cio osobowa rodzina :) (fakt, że trudno będzie takiej wykazać się nie podpadaniem pod ewentualny public charge). W tej chwili istotne jest bieżące klikanie Twoich Captch i uaktualnianie danych. Mam jedno pytanie - czy Twoje grafiki uaktualniane są na bieżąco w miarę spływu informacji z captcha , czy zbierane są gdzie indziej i je co jakiś czas uzupełniasz? Naprawdę świetna robota i bardzo pomocne narzędzie przy własnych analizach i przemyśleniach - nie należę do osób, których działanie sprowadza się do pytania Simona - kiedy jest moje interview i czy mój numer jest bezpieczny :)  Dzięki za świetne narzędzie i dumny jestem, że to Rodak je wymyślił i uruchomił :) Dionzisoek - nie przejmuj się - nie wszystko stracone i czytając przytoczony odnośnik do blogu Simona, w którym trochę mnie ruga :) (niesłusznie, patrząc na całość) sam stwierdzisz podobnie - ważne jest to, co napisałem tam i piszę tutaj - korzystajmy z narzędzia, jakie dał Xarthisius - im więcej i częściej, tym dokładniejsze dane i prognozy będziemy mieli. Xarth - mam nadzieję, że program będzie aktywny i nie porzucisz go szykując się do wyjazdu :)

  Xarthisius - jeszcze jedno pytanie - odnośnie licznika - rozumiem, ze jeżeli są tam rzeczy do klikania, to klikamy - każde jest pożyteczne? Wczoraj było jakieś 6700 to trochę poklikałem - zauważyłem natomiast, że wogóle nie bije mi licznik - zacząłem kilkać na komputerze, później na telefonie i wracając na komputer cały czas tym samym loginem (jest jednak wygodniej) wszystkie captcha zrobione na nim nie dodają się do moich statystyk - wiesz może jaki powód? 

 

Pozdrawiam forumowiczów i do następnego "przeczytania"

 

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, kyyyx said:

@XarthisiusNr 13xxx :)

Możesz coś powiedzieć na ten temat, bo chyba masz podobny nr case?

Pytalem tylko w kontekscie tego co robic: wysylac do KCC czy czekac na ambasady. Dla 13xxx, jezeli bedziesz current w najblizszym biuletynie to tak jak powiedzial Sly, skontaktuj sie z ambasada jak juz bedziesz miala zaproszenie. Jezeli, nie to ja bym otworzyl DS-260 i dodal Meza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...