Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, dionzisoek napisał:

zatem o ile nic się nie zmieni sprawa jest rozstrzygnięta..........ilość spraw na 1000 spada według danych od xarthisius ale pomimo to vb nie wzrasta tak jak przewidywano ....a więc skoro  po 4,5 miesiącach wydano ok 6500 wiz (dodatkowo pamiętając o tych w ap) gdzie na połowę lutego przyjmijmy cn był okolicy 9000 rachunek wydaje sie prosty....3*9=27 , sprawa skończy się na w porywach 27000. fuc................:(( jeśli źle rozumie to mnie poprawcie

mnie tez tyle wyszło. ale ja z matematyki byłem głąb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
38 minutes ago, dionzisoek said:

zatem o ile nic się nie zmieni sprawa jest rozstrzygnięta..........ilość spraw na 1000 spada według danych od xarthisius ale pomimo to vb nie wzrasta tak jak przewidywano ....a więc skoro  po 4,5 miesiącach wydano ok 6500 wiz (dodatkowo pamiętając o tych w ap) gdzie na połowę lutego przyjmijmy cn był okolicy 9000 rachunek wydaje sie prosty....3*9=27 , sprawa skończy się na w porywach 27000. fuc................:(( jeśli źle rozumie to mnie poprawcie

Z tym ze 3*9=27 oczywiscie sie zgodze. Tylko jaki ma to zwiazek z DV18 nie bardzo rozumiem. Co to jest to 9000? Ani to cutoff na luty, ani to liczba procesowanych wnioskow. Co by to jednak nie bylo, jezeli okreslenie przyblizonego ostatcznego cutoffu jest takie trywialne to o czym my tu gadamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie zdjęcia.

Aplikując w losowaniu wypełnia się formularz i dodaje zdjęcie. Później jak się zostało wylosowanym wypełnia się DS260 - ja to zrobiłam w maju, ale tam miejca na zdjęcie nie było/nie znalazłam. Dziś na zagranicznej stronce ktoś pisał o foto w ds260. Pytanie brzmi czy oprócz tego pierwszego zdjęcia z aplikacji do puli losowania gdzieś jeszcze muszę wgrywać zdjęcia (w ds260) czy dopiero pzynoszę na rozmowę? Może coś przeoczyłam i poproszę KCC o odblokowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...