Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 16.08.2017 o 12:09, stars & stripes napisał:

@Joanna30, @daisy1 dziękuje za podpowiedź ;) To chyba najrozsądniejsze wyjście z sytuacji. Sprawdziłem, że ferie zimowe dla woj. mazowieckiego są pomiędzy 15-28 stycznia 2018. Najprawdopodobniej polecimy z dziećmi żeby trochę się oswoiły (bilety w obie strony z przesiadką w Berlinie  liniami Air Berlin wg dzisiejszej wyceny 6,3 k). BTW jak zwykle bardziej się opłaca kupić w dwie strony niż w jedną :D Żona z dziećmi wróci do zakończenia roku szkolnego a ja w tym czasie ogarnę sprawy na miejscu (y) Aleeee... na razie spotkanie z konsulem.

Cały czas zastanawiam się jak rozegrać sprawę wizyty u lekarza i szczepień - szczególnie naszej trzylatki - zwlekać z wizytą nie ma sensu, bo brakujących szczepień nie podadzą jej przecież jednego dnia... Poza tym kwestia finansowa. Najlepiej byłoby ustalić z lekarzem, jakich szczepień brakuje i w miarę możliwości wykorzystać jeszcze NFZ. 

 

1 minutę temu, Sparrow napisał:

23XXX ;)

no tak, to czekamy do wiosny pewnie, bo ja podobnie 26XXX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenia.  Moi drodzy, dokumenty na spotkanie w ambasądzie w większej części skompletowanie.  Pozostała kwestia tłumaczeń. Wyprowadźcie mnie z błędu ale z tego co wyczytałem, tłumaczymy akty urodzin i małżeństwa (zupełne), zaświadczenia o niekaralności z KRS, dyplomy szkół głównego aplikanta i małżonka..? Podzielcie się doświadczeniem w tym zakresie pls ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Tłumaczenia
Dokumenty wydane w języku polskim, oprócz wyroków sądowych, nie wymagają tłumaczenia na język angielski. Wszystkie dokumenty sporządzone w języku innym niż polski lub angielski muszą być złożone wraz z tłumaczeniami na angielski wykonanymi przez tłumacza przysięgłego.

https://pl.usembassy.gov/pl/wizy/wiza-loteryjna/

Niczego nie trzeba tłumaczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...