Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Rafcio28 napisał:

We wczesniejszych loteriach dv2015,16 zaczynali dla europy od duzo  wyzszych nr teraz od 2600 i co miesiac dodaja kolo drugie tyle...to dla mojego cn27xxxx chyba zabraknie czasu do wrzesnia 2018 

Nic sie nie powinno zmienic jezeli chodzi o maksymalne numery, poprostu zaczeli przetwarzac ds wg numerow a nie wg daty wyslania. W nastepnych miesiacach numery powinny isc duzo szybciej do gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 9.08.2017 o 20:37, Rafcio28 napisał:

We wczesniejszych loteriach dv2015,16 zaczynali dla europy od duzo  wyzszych nr teraz od 2600 i co miesiac dodaja kolo drugie tyle...to dla mojego cn27xxxx chyba zabraknie czasu do wrzesnia 2018 

a skąd masz takie info ze w kolejnych miesiącach będą zwiększać tylko o kolejne około 2600 numerów??  masz jakieś potwierdzone info czy to tylko twoje domysły? sprawdzianem statystyki z poprzednich lat wg brit simon says i nigdy nie zaczynali od tak beznadziejnie niskiego numeru;/ co w perspektywie mojego wysokiego numeru - cn ponad 34 tys- praktycznie oznacza koniec zabawy:( chyba ze nie masz racji a te numery szybko zaczna rosnąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, dionzisoek napisał:

a skąd masz takie info ze w kolejnych miesiącach będą zwiększać tylko o kolejne około 2600 numerów??  masz jakieś potwierdzone info czy to tylko twoje domysły? sprawdzianem statystyki z poprzednich lat wg brit simon says i nigdy nie zaczynali od tak beznadziejnie niskiego numeru;/ co w perspektywie mojego wysokiego numeru - cn ponad 34 tys- praktycznie oznacza koniec zabawy:( chyba ze nie masz racji a te numery szybko zaczna rosnąc

bo na forum od wielu lat nie bylo tak niskiego numeru wylosowanego.. Nie ma co po pierwszym biuletynie załamywać rąk ,trzeba poczekać na inne biuletyny. Teraz taki jest numer a zobaczymy jak będzie za dwa miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dionzisoek napisał:

a skąd masz takie info ze w kolejnych miesiącach będą zwiększać tylko o kolejne około 2600 numerów??  masz jakieś potwierdzone info czy to tylko twoje domysły? sprawdzianem statystyki z poprzednich lat wg brit simon says i nigdy nie zaczynali od tak beznadziejnie niskiego numeru;/ co w perspektywie mojego wysokiego numeru - cn ponad 34 tys- praktycznie oznacza koniec zabawy:( chyba ze nie masz racji a te numery szybko zaczna rosnąc

brit simon says Pisal tez ze osoby z dv2018 z numerami cn do 38tys powinny byc spokojne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.08.2017 o 20:37, Rafcio28 napisał:

We wczesniejszych loteriach dv2015,16 zaczynali dla europy od duzo  wyzszych nr teraz od 2600 i co miesiac dodaja kolo drugie tyle...to dla mojego cn27xxxx chyba zabraknie czasu do wrzesnia 2018 

2600 x 12 miesięcy = 31200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...