Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Marek Topór napisał:

Niestety, dobrze usłyszałaś ;) Byłem w Krakowie kilka miesięcy temu i zapłaciłem podobnie. 

Podobno się czeka kilka dni na wyniki badań. Gdzieś na forum wyczytałam że jeśli się doplaci to można mieć wyniki w tym samym dniu i jak się umowi  wizytę lekarską na popołudniu to można wszystko w jeden dzień załatwić. Czy to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, krokus napisał:

Podobno się czeka kilka dni na wyniki badań. Gdzieś na forum wyczytałam że jeśli się doplaci to można mieć wyniki w tym samym dniu i jak się umowi  wizytę lekarską na popołudniu to można wszystko w jeden dzień załatwić. Czy to prawda ?

Czeka się 10 dni roboczych. Ja zrobiłem badania w jeden dzień, chociaż nie byłem umówiony ale mieli akurat wszystkie testy i wolne miejsce na rtg.  Po badaniach zadzwoniłem do poradni dr Nastałka, że jestem z badań na zielona kartę i pani z recepcji wzięła ode mnie dane i powiedziała że za dwa tygodnie doktor sam je odbierze. I potem mogę się umówić do dr Nastałka na badania i szczepienia. Nie powiem, na początku ciężko to trochę ogarnąć, sporo biegania i dość to wszystko stresujące. I kosztowne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osob robiacych AOS: calkiem nie dawno zmienil sie formularz i-693:

Quote

10/19/17.  Starting Jan. 2, 2018, civil surgeons must use the 10/19/17 edition of Form I-693. USCIS will not accept the 02/07/17 version (or any previous editions) that a civil surgeon signed and dated on or after Jan. 2, 2018. You can find the edition date at the bottom of the page on the form and instructions.

Warto zwrocic uwage co sie ma wydrukowane, jezeli ktos planuje odbebnic badania na poczatku przyszlego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Xarthisius napisał:

Dla osob robiacych AOS: calkiem nie dawno zmienil sie formularz i-693:

Warto zwrocic uwage co sie ma wydrukowane, jezeli ktos planuje odbebnic badania na poczatku przyszlego roku.

To dotyczy osób które maja interview w ambasadzie w USA czy wszystkich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...