Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, MeganMarkle napisał:

Ten dokładnie rodzaj który masz - jesli jesteś wylosowanym to DV1, jesli małżonkiem wylosowanego to DV2, jesli dzieckiem to DV3.... tam przecież jest opisane to dokładnie :)

Wiem, ale wolałem zadać głupie pytanie i mieć pewność, niż potem żałować że nie pytałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 minutes ago, scarab said:

Wiadomo już do jakiego numeru doszły zaproszenia w tym miesiącu? :)

Ciagle jeszcze nie ma nowego biuletynu :/ pod tym linkiem sam możesz sprawdzić jak juz nowy sie ukaże - na razie wciąż jest w statusie "coming soon"

https://travel.state.gov/content/visas/en/law-and-policy/bulletin.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem wylosowany w loterii wizowej i mam pytanie. Sprawdzałem na bieżąco e-maia cz coś nie dostałem dostałem 14 sierpnia informację o zmianie statusu. Wchodzę na adres departamentu i widzę, ze wniosek jest rozpatrywany dalej i nic się nie zmieniło a później jeszcze sprawdzałem ale nic nie było. Teraz sprawdziłem i okazało się, że miałem stawić się an rozmowę 3 października o 8.00 rano w Warszawie. I teraz czy mogę coś z tym zrobić zadzwonić, że nie zauważyłem nic nie dostałem żadnego e-maila o spotkaniu czy mogę ustalić jeszcze raz spotkanie w ambasadzie, proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Kamil Seternus napisał:

Zostałem wylosowany w loterii wizowej i mam pytanie. Sprawdzałem na bieżąco e-maia cz coś nie dostałem dostałem 14 sierpnia informację o zmianie statusu. Wchodzę na adres departamentu i widzę, ze wniosek jest rozpatrywany dalej i nic się nie zmieniło a później jeszcze sprawdzałem ale nic nie było. Teraz sprawdziłem i okazało się, że miałem stawić się an rozmowę 3 października o 8.00 rano w Warszawie. I teraz czy mogę coś z tym zrobić zadzwonić, że nie zauważyłem nic nie dostałem żadnego e-maila o spotkaniu czy mogę ustalić jeszcze raz spotkanie w ambasadzie, proszę o pomoc.

Gdzie znalazłeś informację, że wniosek jest rozpatrywany dalej? Ja przy sprawdzaniu statusu na https://www.dvlottery.state.gov/ nadal widzę jedynie komunikat rozpoczynający się od:

"You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2018..."

Oczywiście DV-260 dawno wysłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, scarab napisał:

Gdzie znalazłeś informację, że wniosek jest rozpatrywany dalej? Ja przy sprawdzaniu statusu na https://www.dvlottery.state.gov/ nadal widzę jedynie komunikat rozpoczynający się od:

"You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2018..."

Oczywiście DV-260 dawno wysłałem.

No właśnie tam pisze w momencie kiedy zostanie ustalony termin wizyty w ambasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...