Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
7 hours ago, vanmike said:

czesc,

mam pytanie o badania  do zielonej karty, co w przypadku gdy aplikująca jest w ciąży i nie może wykonać prześwietlenia i szczepień??( z oczywistych względów)  jest zdyskwalifikowana ? jakieś inne opcje?? dzięki

Dla szczepien, jezeli maja przeciwskazania ze wzgledu na ciaze, lekarz moze wystawic waiver. Co do rentgena obawiam sie ze beda chcieli go zrobic. Zobacz: https://travel.state.gov/content/visas/en/immigrate/immigrant-process/interview/prepare/medical-exam-faqs.html 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Xarthisius napisał:

Dla szczepien, jezeli maja przeciwskazania ze wzgledu na ciaze, lekarz moze wystawic waiver. Co do rentgena obawiam sie ze beda chcieli go zrobic. Zobacz: https://travel.state.gov/content/visas/en/immigrate/immigrant-process/interview/prepare/medical-exam-faqs.html 

dzięki, no to d... zbita :(  a czy jest taka możliwość ,że podczas rozmowy w ambasadzie wiza zostanie przyznana (wszystkie wymogi się spełnia, a jedynym dokumentem brakującym dokumentem sa wyniki badań) a jej wydanie nastąpi po dostarczeniu brakującego wyniku badań? gdzieś widziałem podobny temat tyle,że nie jestem pewien czy chodziło o wyniki badan czy inny dokument

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, vanmike napisał:

dzięki, no to d... zbita :(  a czy jest taka możliwość ,że podczas rozmowy w ambasadzie wiza zostanie przyznana (wszystkie wymogi się spełnia, a jedynym dokumentem brakującym dokumentem sa wyniki badań) a jej wydanie nastąpi po dostarczeniu brakującego wyniku badań? gdzieś widziałem podobny temat tyle,że nie jestem pewien czy chodziło o wyniki badan czy inny dokument

Z tego co pamietam to sprawa pójdzie na AP do czasu przesłania badan. Przemyśl sobie temat rtg bo urodzenie dziecka w USA nada mu od razu obywatelstwo. Przy rtg dostaniesz ołowiana osłonę na brzuch wiec nic ci nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/18/2017 at 9:03 PM, vanmike said:

czesc,

mam pytanie o badania  do zielonej karty, co w przypadku gdy aplikująca jest w ciąży i nie może wykonać prześwietlenia i szczepień??( z oczywistych względów)  jest zdyskwalifikowana ? jakieś inne opcje?? dzięki

Był opisany na forum przypadek taki sam, również dziewczyna była w ciąży i nie mogła przejść rentgena - poszli na interview bez tego i dali im sprawę on hold do czasu porodu. Urodziła normalnie w PL i po porodzie zrobiła rentgen, doniosła tez do ambasady badania małego i dopisali go również do wniosku i dostał wizę.. wszystko sie szczęśliwie skończyło i wyjechali całą rodzina - tu poniżej masz linka do mojego posta gdzie było to opisywane:

http://forum.usa.info.pl/topic/27224-ciąża-a-po-wygranej-w-dv-lottery/

I zdecydowanie pod żadnym pozorem niech sie twoja żona nie zgadza na rtg w ciąży!!! To bardzo niebezpieczne dla płodu i ołowiana osłona 100% ochrony nie zagwarantuje !! Może i fajnie dla dziecka obywatelstwo od razu zdobyć rodząc je w USA ale jadąc tam na GC tez je dostanie i to zanim jeszcze podstawówkę zacznie... o gigantycznych kosztach porodu w US nie wspomnę ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Dread said:

Przy rtg dostaniesz ołowiana osłonę na brzuch wiec nic ci nie bedzie

Nie pisz ludziom takich bzdur - ołowianą osłonę zakłada sie każdej kobiecie przy rtg by dmuchać na zimne. W życiu nigdy żaden lekarz nie zaproponuje robienia rtg kobiecie w ciąży bo to bardzo niebezpieczne nawet z tą osłoną..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MeganMarkle napisał:

Nie pisz ludziom takich bzdur - ołowianą osłonę zakłada sie każdej kobiecie przy rtg by dmuchać na zimne. W życiu nigdy żaden lekarz nie zaproponuje robienia rtg kobiecie w ciąży bo to bardzo niebezpieczne nawet z tą osłoną..

 

U mnie w szpitalu się robi bez problemu, w czasie ciąży unika sie jedyne procedur radiologicznych jamy brzusznej i miednicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...