Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
24 minuty temu, Marek Topór napisał:

Ja robiłem test na kiłę, rzeżączkę i zdjęcie rtg w lipcu na Życzkowskiego. Miałem wtedy urlop w Polsce a potem musiałem wracać do Anglii. Dlatego tak wcześnie. Ale powiedzieli mi, że trzeba czekac 10 dni roboczych na wyniki i wtedy dopiero dr Nastałek je odbiera i można się zapisać na szczepienia. Nie da się tego zrobić w jeden dzień. Najlepiej jest się umówić na Życzkowskiego telefonicznie bo muszę zamówić te testy i zapisać na rtg. Mi się udało od razu bo akurat testy mieli i wzięli mnie na zdjęcie. Koszt około 650 zł. 

Także, najpierw zadzwonić na Życzkowskiego i się zapisać, i by zamówili testy i na rtg. Odczekać 10 dni roboczych i zadzwonić i umówić się na Masarską do dr Nastałka. I najlepiej zapytać czy są już wyniki z Życzkowskiego. 

Dzięki za info, korki w krk są masakryczne wiec lepiej o wszystko dopytac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Marek Topór napisał:

Ja robiłem test na kiłę, rzeżączkę i zdjęcie rtg w lipcu na Życzkowskiego. Miałem wtedy urlop w Polsce a potem musiałem wracać do Anglii. Dlatego tak wcześnie. 

Moja mała rada, jak chcesz mieć trochę czasu na załatwienie spraw przed wyjazdem, to upewnij się w konsulacie, czy data ważności wizy nie będzie tylko do stycznia, właśnie dlatego, że badania robiłeś w lipcu.

U nas data była pół roku od najwcześniejszej daty badań, a nie od wizyty u lekarza. W naszym przypadku, to było tylko kilka dni, ale u Ciebie to jest kilka miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, daisy1 napisał:

Moja mała rada, jak chcesz mieć trochę czasu na załatwienie spraw przed wyjazdem, to upewnij się w konsulacie, czy data ważności wizy nie będzie tylko do stycznia, właśnie dlatego, że badania robiłeś w lipcu.

U nas data była pół roku od najwcześniejszej daty badań, a nie od wizyty u lekarza. W naszym przypadku, to było tylko kilka dni, ale u Ciebie to jest kilka miesięcy

Imo bedzie do stycznia, liczy sie 6m od daty rtg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, daisy1 napisał:

Moja mała rada, jak chcesz mieć trochę czasu na załatwienie spraw przed wyjazdem, to upewnij się w konsulacie, czy data ważności wizy nie będzie tylko do stycznia, właśnie dlatego, że badania robiłeś w lipcu.

U nas data była pół roku od najwcześniejszej daty badań, a nie od wizyty u lekarza. W naszym przypadku, to było tylko kilka dni, ale u Ciebie to jest kilka miesięcy

Tak, wiem, wyczytałem kiedyś na forum. Jeżeli dadzą mi wizę, to chce lecieć w pierwszym tygodniu stycznia. Mi pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Janusz666 napisał:

Po wczorajszym ataku w NY, Trump znowu atakuje program DV lottery.

REU1503 2 OVR 104 [SPR,WYP,STY,POL,REL,KON] (CLJ COLL CRIM CWP DIS GEN INSURG ISLM JUDIC MURD NEWS1 PIA POL POTUS REL SECUR SOCI TOPCMB TOPNWS USA UZB WASH ASIA ASXPAC AMERS USCNYC CISC NAMER EMRG US CASIA USANY UZ) W1N1JN01Y
 NEW YORK-ATTACK/TRUMP (URGENT)
 Trump says to end program that allowed New York attack suspect into U.S.
    WASHINGTON, Nov 1 (Reuters) - President Donald Trump on Wednesday said he planned to end a diversity lottery program that he said the Uzbek immigrant suspected of killing eight people in New York City used to get into the United States.
    "Today we mourn the horrifying terrorist attack in New York City, just blocks away from the site of the World Trade Center," Trump said during a meeting with his cabinet at the White House.
    "I am today starting the process of terminating the diversity lottery program. I'm going to ask Congress to immediately initiate work to get rid of this program," he said. (Reporting by Jeff Mason; Editing by Chizu Nomiyama)
 REUTERS
 1633 011117 GMT

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.10.2017 o 17:58, MeganMarkle napisał:

@erkerk zaglądasz tu jeszcze? Pisałeś kiedyś, że masz numer 2018eu000038xx czyli powinieneś juz mieć zaproszenie na rozmowę w listopadzie, pochwał się kiedy masz :) 

@Maroslav ty tez pisałeś że sie załapiesz na listopad - pochwalić sie? 

Im więcej relacji na żywo tym lepiej ;p

A No mam, zgadza się. 27.11 :) badania 13.11 tak wiec ostatnia prosta. Wszystkie papiery skompletowane. Fingers crossed ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Kiedy można się spodziewać rozmowy mając numer 2018EU25xxx ? Jest jakaś strona gdzie można sprawdzić jakie numery obecnie są zapraszane na rozmowę?
Pamiętam, że przy wypełnianiu DS-260 podawało się e-mail, na który ma przyjść powiadomienie, ale dobrze byłoby wiedzieć kiedy mniej więcej spodziewać się tego.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...