Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, RobertEL napisał:

Hej, nurtuje mnie jedna myśl. Czy istnieje możliwość ze mail z zaproszeniem zaginie gdzieś po drodze i nie dotrze do odbiorcy? kilkanaście postów wstecz pisał chłopak, ze sprawdzał codziennie maila i później okazało się że rozmowę przeoczył. Ja już chyba z 5 razy sprawdzałem czy w DS-260 wpisałem poprawnie adres mailowy. Wiem, że trzeba też sprawdzać spam, bo tam może wylądować wiadomość. Czy gdzieś można sprawdzić ewentualną datę rozmowy? wiedząc, że w najbliższym czasie będzie rozpatrywany mój nr? co prawda dość wysoki mam 24XXX ale ja już codziennie sprawdzam maila i śledzę forum oraz stronę Brata Simona ;)

https://www.dvlottery.state.gov/ESC

teraz masz 1st notification letter, jak KCC ustawi ci termin do ambasady to zobaczysz tam 2nd notification letter. W skrocie to textu który obecnie sie tam znaduje zostanie dodana data i godzina wizyty w ambasadzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
8 minut temu, Dread napisał:

https://www.dvlottery.state.gov/ESC

teraz masz 1st notification letter, jak KCC ustawi ci termin do ambasady to zobaczysz tam 2nd notification letter. W skrocie to textu który obecnie sie tam znaduje zostanie dodana data i godzina wizyty w ambasadzie

 

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, MeganMarkle napisał:

Poszło dobrze. Kolejne 3 wizy mniej!! :)

W końcu mam wolną chwilę, to się z wami podzielę relacją z mojej dzisiejszej rozmowy w ambasadzie... Otóż spotkanie mieliśmy mieć o 8:00, w ambasadzie, pod okienkiem konsula byliśmy juz 7:40, ale niestety do rozmowy doszło dopiero o 10:20 co delikatnie mówiąc mocno nas zirytowało, bo urwalismy się z pracy dosłownie na chwilę, sadząc że sprawnie pójdzie :/ ludzi przed nami było niewielu, ale konsula po prostu nie było - przyjął o 8:00 parę Białorusinów po czym zniknął na 2h bez śladu... W końcu doszło do rozmowy, ale się okazało, że nasze zaświadczenia o niekaralności poświadczone profilem zaufanym nie będą akceptowane - koniecznie bowiem muszą to być wystawione w KRK odręcznie podpisane dokumenty - to była niemiła niespodzianka, bo nigdzie w internecie nie pisali o tym (chyba że przeoczyłam). Poza tym pani konsul nie miała zastrzeżeń i poszło sprawnie. Brakujące dokumenty mieliśmy dosłać do ambasady TNT, ale powiedzieliśmy pani konsul że wolimy załatwić to od razu i przynieść jej osobiście do ambasady w ciagu godziny i tak tez zrobiliśmy. Uff.... :)

Gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Janusz666 said:

Gratulacje MeganMarkle !!

 

Pytanie:

 

Czy ktoś wie jak wygląda kwestia szczepień i badań lekarskich dla osoby nie będącej z Polski ? Czy dokładnie tak samo jak dla Polaków czy jednak lepiej zapytać w ambasadzie ?

 

Wg mnie wygląda tak samo - US ma przecież te same wymagania od każdego amerykanina jak i Ciebie. Sprawdź sobie w internecie czego wymagają i porównaj z tym na co byłeś szczepiony i będziesz wiedział :)

A jak juz chcesz pytać do zadzwoń do lekarza gdzie będziesz miał medical exam, bo w ambasadzie pewnie nie powiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/30/2017 at 12:52 PM, Janusz666 said:

Dzis pojawilo sie finalne podsumowanie liczby wydanych wiz DV w FY2017: 49976

https://travel.state.gov/content/da...017AnnualReport/FY17AnnualReport-TableVII.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...