Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Janusz666 napisał:

może ktoś mądrzejszy wytłumaczy mi łopatologicznie..........

skoro w dv2017 buł status "current" (czyli rozumiem, że liczba wiz była wystarczająca dla wszystkich)..........wylosowano z Polski ponad 500 osób....... a według opublikowanych statystyk przyznano wizy ponad 280 naszym rodakom.....dlaczego tylko tyle? reszta dostała odmowy? bo jakoś ciężko jest mi uwierzyć poza sporadycznymi przypadkami, że reszta olała sprawę i się nie zgłosiła. dziękuję

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Az tylu odrzucen w to w sumie chyba nie ma.

Mam nadzieje ze jednak ludzie daja sobie spokoj albo w ogole nie aplikuja.

Generalnie jakas logika patrzac na poprzednie lata jest:

2016 - wylosowano 629 , przyznano 305.

2015 - wylosowano 961 , przyznano 368.

2014 - wylosowano 1552, przyznano 455

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, dionzisoek said:

skoro w dv2017 buł status "current" (czyli rozumiem, że liczba wiz była wystarczająca dla wszystkich)

Niestety okazalo sie ze nie ma wiz dla wszystkich. Ktos w KCC najwyrazniej slabo umie liczyc.

2 hours ago, dionzisoek said:

wylosowano z Polski ponad 500 osób....... a według opublikowanych statystyk przyznano wizy ponad 280 naszym rodakom.....dlaczego tylko tyle? reszta dostała odmowy? bo jakoś ciężko jest mi uwierzyć poza sporadycznymi przypadkami, że reszta olała sprawę i się nie zgłosiła. dziękuję

Odmow jest bardzo malo. Co trzecia, (bardziej nawet co druga) osoba po prostu sie nie zglasza. Graficznie mozesz sobie to obejrzec tu:

https://dvcharts.xarthisius.xyz/ceacFY17.html

Nie ma niestety danych dla konkretnych narodowosci. Mozesz zobaczyc tylko jak wyglada region EU. Mozesz tez zobaczyc ile konkretnie odrzucen bylo w ambasadzie w Warszawie. Miej tylko na uwadze, ze 1) nie wszyscy Polacy procesuja sie w Polsce, 2) ambasada w Polsce procesuje nie tylko Polakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Podpowie ktoś bo zaczynam się trochę gubić w tych dokumentach :) i dodatkowo stresować termin spotkania się zbliża ;)

Na tej stronie TNT wystarczy za założe jeden profil i dodam żonę i dziecko ?

Na potwierdzeniu to wygląda

"Dependents"

i tutaj mam dane syna i zony 

 

PS: jak by nie to forum to pewnie dawno bym odpuścił starania o wizę - wielki dzięki , że jesteście :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, newborn napisał:

Na tej stronie TNT wystarczy za założe jeden profil i dodam żonę i dziecko ?

Na potwierdzeniu to wygląda

"Dependents"

i tutaj mam dane syna i zony

Tak jak napisałeś. Jeden profil i dodajesz pozostałych a następnie robisz wydruk potwierdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, stars & stripes napisał:

Tak jak napisałeś. Jeden profil i dodajesz pozostałych a następnie robisz wydruk potwierdzenia.

Pewny jesteś tego bo widziałem gdzieś ze informacje ze ludzie tworzyli osobne profile i dawali dv2, dv3 w typie wizy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...