Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, sly6 napisał:

Możliwe.  Loteria trwa do końca września lub do wyczerpania wiz. 

Pozostaje czekać bo może ktoś zrezygnuje 

skoro juz brakuje wiz na lipiec to gdzie tam do wrzesnia,patrze na ta tabelke i wiz dopiero zostalo wydanych 34k , masakra jakas o co tu chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 minut temu, lajt napisał:

ZE co? nie wierze,ze takie cos ma miejsce, czy takie cos jest w ogole mozliwe? sam mam nr który sie załapal na wrzesien i ,ze niby teraz co, brak wiz?

Lajt to nie jest kiepski żart. To się stało naprawdę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dudek36 napisał:

Ale ze jak to mozliwe?! Myslalem ze jak masz rozmowe ustalona to wiza jest juz dla ciebie zarezerwowana :o poza tym dostales telefon po 19 i dzwoniles tam o 20? Prosze, niech ktos powie ze to kiepski zart...

Co do czasu to czasami ludzie piszą post jak mają czas dlatego to mogło być w godzinach pracy Ambasady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Roelka said:

Nawet idąc na rozmowę można dostać odmowę. To nie jest tak że wiza jest na 100% gwarantowane jak wylosuja cię w loterii... 

Tak wiem, wiadomo, ze jest ten cutoff itp i wiza nie jest gwarantowana nawet jak dostaniesz 1NL. Ale z tego co Brit mowil, to jak juz masz termin rozmowy, to teoretycznie w systemie wiza jest juz dla ciebie zarezerwowana (oczywiscie moga ci jej odmowic na interview). Myle sie czy dobrze mysle? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dudek36 napisał:

Ale ze jak to mozliwe?! Myslalem ze jak masz rozmowe ustalona to wiza jest juz dla ciebie zarezerwowana :o poza tym dostales telefon po 19 i dzwoniles tam o 20? Prosze, niech ktos powie ze to kiepski zart...

Dudek36 jasne że rozmowy odbyły się w godzinach pracy Ambasady, a posta napisałam po prostu jak dotarłam do domu.

Wiem, że raczej się tu nie udzielałam, ale byłam z Wami od początku. Poruszane tutaj wątki bardzo mi pomogły. Zdecydowałam, że napisze tutaj o tym bo wydaje mi się, że to może zainteresować wszystkich których rozmowy jeszcze się nie odbyły.

Ja tak łatwo się nie poddam i pojadę z mężem na wyznaczony nam nowy termin. Zobaczymy co jest nam pisane. Może jesteśmy większymi szczęściarzami niż nam się wydaję. Przynajmniej pojedziemy tam z takim nastawieniem :).  Mamy wszystkie papiery skompletowane, więc zrezygnować w tym momencie byłoby głupotą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...