Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Sparrow napisał:

17 września. Ale jakoś się nie ciesze specjalnie patrząc na to co się dzieje. Dzwoniłem do Ambasady i powiedziała, że jak mam ustalony termin to jest " duża szansa". Dalej nie mamy pewności

Szansa zawsze jest ! Może Pani z którą wczoraj rozmawiałam miała zły dzień ?! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

newyork2 a Ty miałeś przekładany termin rozmowy? Dowiedziałem się, że osoby, które przekładamy termin rozmowy to rzeczywiście maja większy problem niż osoby które mają ustalony termin pierwszy raz. Ci drudzy maja niejako zarezerwowana wizę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sparrow napisał:

newyork2 a Ty miałeś przekładany termin rozmowy? Dowiedziałem się, że osoby, które przekładamy termin rozmowy to rzeczywiście maja większy problem niż osoby które mają ustalony termin pierwszy raz. Ci drudzy maja niejako zarezerwowana wizę.

Rozmowę mieliśmy mieć za kilka dni, to był pierwszy termin. Wczoraj dostałam tel z Ambasady w Wawie, że mój termin rozmowy jest przełożony na tydzień później. Oni go przełożyli, nie ja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Janusz666 napisał:

 

Wszystko bedzie ok.  Juz bylo chyba nawet dyskutowane na forum brit, i to jedyny taki zaslyszany przypadek dla calej DV ;)

Serio?  Jeszcze raz tam jutro zadzwonię, bo wydaje mi się że to jakaś cholerna pomyłka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, srk napisał:

fajnie, nie mam teraz jak sprawdzic czy tez juz mam - tam cos trzeba w tym e mailu potwierdzac, wypelniac? czy po prostu informacja z data i instrukcje co przyniesc?

Nie potwierdzasz tego. Będzie data,godzina rozmowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...