Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, spaniard napisał:

W kotrej edycji to bylo? Bo rzucilem gdzies okiem i faktycznie w poprzednich loteriach duzo wyzsze numery byly zapraszane (pow. 30k). Ta 2018 jest wyjatkowa felerna, przynajmniej dla EU. Jeszcze pol roku temu, myslalem ze z numerem 25xxx mam pewne szanse na rozmowe.

 

No ja to juz 3 lata w usa spedzone mam teraz mialem chwilowy pobyt w polsce. To byla loteria chyba dv 2015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, newyork2 napisał:

Hej,

Dzwoniłam do Ambasady aby spróbować wyjaśnić sytuację którą opisywałam Wam przedwczoraj.

Wyobraźcie sobie, że całe to zamieszanie z przełożeniem terminu rozmowy wynikało z tego, iż mojemu mężowi nie przydzielono numeru wizowego. Miesiąc po wynikach odblokowałam wniosek aby dołączyć męża do swojej sprawy (kiedy były podane wyniki loterii byłam jeszcze Panną).

Czyli.. przełożenie terminu daje nam większe szanse na to że mój mąż również dostanie wizę pomimo braku nr. Liczą, że jeżeli rozmowa odbędzie się tydzień później to zawsze znajdzie się ktoś kto zrezygnuje ze spotkania i zostanie dla niego wolna wiza. Teraz wygląda to dużo optymistyczniej, ponieważ telefon w Ambasadzie odebrał Anioł, nie kobieta. Dodam, że nie wspomniała o niczym takim, że niby..: "wizy się już skończyły, bo to przecież loteria i wizy kończą się wtedy kiedy się kończą " ..

Podsumowując dobry człowiek o nas pomyślał i niech mu się dobrze wiedzie !!! Mam nadzieje, że wszystko skończy się na 2x TAK !

 

 

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, Adrian7777 said:

Jest może gdzieś informacja do którego numeru można zostać wybranym na spotkanie ? Mój to 2019EU000058xx. Proszę o odpowiedź ponieważ niewiem czego się spodziewać. 

 

Pozdrawiam 

Jesli Ci to pomoże to ja miałam case nr 2018EU000057xx i miałam rozmowę na początku grudnia. Także z tym numerem spokojnie do końca roku powinieneś mieć wizę :) 

Tu masz więcej statystyk:

https://loteria-wizowa.pl/case-number/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, newyork2 napisał:

Hej,

Dzwoniłam do Ambasady aby spróbować wyjaśnić sytuację którą opisywałam Wam przedwczoraj.

Wyobraźcie sobie, że całe to zamieszanie z przełożeniem terminu rozmowy wynikało z tego, iż mojemu mężowi nie przydzielono numeru wizowego. Miesiąc po wynikach odblokowałam wniosek aby dołączyć męża do swojej sprawy (kiedy były podane wyniki loterii byłam jeszcze Panną).

Czyli.. przełożenie terminu daje nam większe szanse na to że mój mąż również dostanie wizę pomimo braku nr. Liczą, że jeżeli rozmowa odbędzie się tydzień później to zawsze znajdzie się ktoś kto zrezygnuje ze spotkania i zostanie dla niego wolna wiza. Teraz wygląda to dużo optymistyczniej, ponieważ telefon w Ambasadzie odebrał Anioł, nie kobieta. Dodam, że nie wspomniała o niczym takim, że niby..: "wizy się już skończyły, bo to przecież loteria i wizy kończą się wtedy kiedy się kończą " ..

Podsumowując dobry człowiek o nas pomyślał i niech mu się dobrze wiedzie !!! Mam nadzieje, że wszystko skończy się na 2x TAK !

 

 

Uff:-) My mamy spotkanie w poniedziałek, po przeczytaniu Twojego pierwszego posta strach mnie obleciał..Na szczęście wszystko pozytywnie wyjaśnione. Powodzenia Wam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie odnosnie tej stronki: https://cgifederal.secure.force.com/

1.Co to tak wlasciwie jes ta stronat?

2. W rubryczcne "Imie" podajemy tylko pierwsze imie? (nie imiona? dalej jest napisane ze ma byc tak samo jak w paszporcie, w paszporcie jest "Imiona" wiec sa z reguly dwa (jezeli ktos ma))

3. Jak dodac swoja zone/meza? Co prawda jeszcze nie zakonczylem tego formularza ale dalej bedzie gdzies miejsce na dodanie ukochanej? czy tworzymy oddzielne konto?

4. Wybiermay opcje "bez wyznaczenia daty" (bo zostala ona wyznaczona wczesniej przez KCC)? No i jako opcje visy to D1? 

Dziekuje za wszelka pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...