Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, MeganMarkle napisał:

Można ale skasują Cię po takim kursie, że będziesz gorzko żałował, że się nie pofatygowałes wczesniej po dolary do kantoru ;)

Najlepszy kurs jest na Okęciu. O złotówkę mniej niż na mieście. To jest dopiero gescheft! Aż się wróciłem, bo wydawało mi się że to niemożliwe.  Ilu ludzi się dało nabrac...:huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 26.07.2018 o 12:03, newyork2 napisał:

Dzięki ! Za kilka dni rozmowa i już mi słabo..

Jak Wam poszło na rozmowie ?

Rozmowa pozytywnie- wizy przyznane. Poza pytaniami, które pojawiały się na forum pytano nas o nasze małżeństwo, od kiedy się znamy i czy przed ślubem mieszkaliśmy razem. Niestety wszystko długo trwało, byliśmy tam Ok 8 a wyszliśmy o 11. 

Kiedy Wasza rozmowa?

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2018 o 06:51, dudek36 napisał:

Ok, czaje. Dzieki wielkie za pomoc! Ogolnie to mieszkam za granica obecnie i planuje swoj przyjazd. Badania zamierzam zrobic okolo 15 dni przed interview. chyba to wystarczajaco czasu?

My tez mieszkamy za granica , miesiąc wcześniej robiliśmy badania , trzeba wziac pod uwagę urlopy , lekarz z Warszawy od 27.07. Jest na urlopie . Wiec najlepiej zadzwon i wypytaj . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, UK2018 said:

My tez mieszkamy za granica , miesiąc wcześniej robiliśmy badania , trzeba wziac pod uwagę urlopy , lekarz z Warszawy od 27.07. Jest na urlopie . Wiec najlepiej zadzwon i wypytaj . 

Dzieki wielkie! 
Probuje sie tam dodzwonic od jakiegos tygodnia, zazwyczaj w poczatkowych godzinach ich pracy (mam 9h roznicy do Warszawy). Zawsze wlacza sie sekretarka mowiaca ze nie moze ktos podejsc do telefonu. Napisalem tam wczoraj emaila ale mowisz ze lekarz na urlopie. Wiesz moze czy ktos mi odpisze, czy jakis sekretariat pracuje? czy to raczej taki jednoosobowy gabinet?

Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dudek36 napisał:

Dzieki wielkie! 
Probuje sie tam dodzwonic od jakiegos tygodnia, zazwyczaj w poczatkowych godzinach ich pracy (mam 9h roznicy do Warszawy). Zawsze wlacza sie sekretarka mowiaca ze nie moze ktos podejsc do telefonu. Napisalem tam wczoraj emaila ale mowisz ze lekarz na urlopie. Wiesz moze czy ktos mi odpisze, czy jakis sekretariat pracuje? czy to raczej taki jednoosobowy gabinet?

Dziekuje.

To bardziej prywatny gabinet, lekarz , pielęgniarka , pan w sekretariacie . Ja nie miałam problemu z dodzwonieniem się i umówieniem . Na pewno to z powodu urlopu , chyba 2 tygodniowego , na 100% nie jestem pewna . 

Jest jeszcze Kraków , ale tam umawiasz sie do lekarza gdy gotowy jest już wynik z moczu czyli po 10 dniach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Karolex said:

Rozmowa pozytywnie- wizy przyznane. Poza pytaniami, które pojawiały się na forum pytano nas o nasze małżeństwo, od kiedy się znamy i czy przed ślubem mieszkaliśmy razem. Niestety wszystko długo trwało, byliśmy tam Ok 8 a wyszliśmy o 11. 

Kiedy Wasza rozmowa?

Pozdrawiam. 

Gratulacje! 

Jakie plany? Gdzie jedziecie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, dani0305 said:

Witam, orientuje sie ktos moze jaka jest kolejnosc dokumentow ktore otrzymujemy juz po przybyciu do US? GC juz dostalem ale SSN narazie nie widac. Dodam ze od przyjazdu minelo okolo 3 tygodnie.

Zdecydowanie wybierz sie jak najszybciej do SSA bo SSN powinieneś juz dawno dostać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...