Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 godzin temu, RobertEL napisał:

to skad mam to potwierdzenie wziąć? po zalogowaniu nie mogę zrobić nic... widzę tylko te info co na zdjęciu.

Dobra już mam.. teraz tylko jedno pytanie. Mam ten dokument do wydrukowania i tam jest nr potwierdzenia DS160...tak ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę was o pomoc, Mam problem i nie moge sobie poradzić przy rejestracji na stronie https://cgifederal.secure.force.com/

Coś zrobiłem i nie wiem czy kompletnie nie poknociłem. Sytuacja podobna do @RobertEL.

Próbując zarejestrować żonę (ona wylosowała kartę) na odbiór paszportu TNT wchodzę na ww stronę.

1. Gdy wpisuję jej dane wyskakuje mi komunikat, że podane konto istnieje pod adresem e mail "xyz@xyz.xy". Owo konto zostało utworzone gdy staraliśmy się kilka lat temu o wizy turystyczne. Tak wiec, zgodnie z instrukcją :

2. loguję się na podane konto e mail - w danych osobowych jestem od razu wyswietlam się JA, a żona i dziecko jedynie są w informacji, że to "rodzina" - nie mam tam dostępu do danych

3. Wybieram opcję odbioru paszportów wizy imigracyjne, wiza dv1 i zmieniam dane w formularze na dane małżonki(ona wylosowała i to ona jest DV1, ja DV2, a dziecko DV3). Gdy klikam "zapisz" przekierowuje mnie właśnie do tej samej strony co @RobertEL.

4. A tu po kliknięciu "wyslij" prosi o dodanie pliku. Nie mogę cofnąc do strony głównej, zostałem tylko z tą stroną. Po zalogowaniu od razu ją wyświetla.

Co robię źle?

Dodam, że nie mogę utworzyć innego konta od nowa, bo gdy wpisuję tylko dane paszportowe i zatwierdzam wyskakuje mi komunikat, że podane konto istnieje pod adresem xyz@xyz.xy.

Stanąłem na tym i ani rusz.

dv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/23/2018 at 11:11 PM, RobertEL said:

Witam, zwracam się do osób, które mają już wydrukowany dokument dla TNT.. też macie przy kodzie kreskowym napisane " numer potwierdzenia ds160" ? nie powinno być ds 260?

 

On 7/23/2018 at 10:56 AM, srk said:

Poproszę was o pomoc, Mam problem i nie moge sobie poradzić przy rejestracji na stronie https://cgifederal.secure.force.com/

Coś zrobiłem i nie wiem czy kompletnie nie poknociłem. Sytuacja podobna do @RobertEL.

Próbując zarejestrować żonę (ona wylosowała kartę) na odbiór paszportu TNT wchodzę na ww stronę.

1. Gdy wpisuję jej dane wyskakuje mi komunikat, że podane konto istnieje pod adresem e mail "xyz@xyz.xy". Owo konto zostało utworzone gdy staraliśmy się kilka lat temu o wizy turystyczne. Tak wiec, zgodnie z instrukcją :

2. loguję się na podane konto e mail - w danych osobowych jestem od razu wyswietlam się JA, a żona i dziecko jedynie są w informacji, że to "rodzina" - nie mam tam dostępu do danych

3. Wybieram opcję odbioru paszportów wizy imigracyjne, wiza dv1 i zmieniam dane w formularze na dane małżonki(ona wylosowała i to ona jest DV1, ja DV2, a dziecko DV3). Gdy klikam "zapisz" przekierowuje mnie właśnie do tej samej strony co @RobertEL.

4. A tu po kliknięciu "wyslij" prosi o dodanie pliku. Nie mogę cofnąc do strony głównej, zostałem tylko z tą stroną. Po zalogowaniu od razu ją wyświetla.

Co robię źle?

Dodam, że nie mogę utworzyć innego konta od nowa, bo gdy wpisuję tylko dane paszportowe i zatwierdzam wyskakuje mi komunikat, że podane konto istnieje pod adresem xyz@xyz.xy.

Stanąłem na tym i ani rusz.

dv.jpg

Witam,

I ktos ma nowe wiadomosci apropo tej stronki? Tez mam problemy zeby tam wszystko wypelnic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze kolejne pytanie (przepraszam za ich wysyp...) jezeli chodzi o badania.

Na stronie tego lekarza, do ktorego trzeba sie udac jest napisane ze trzeba miec ze soba badana RTG i krwi na kile ktore trzeba wykonac na Warynskiego w Warszawie. Zadzwonilem tam (2 razy) i 2 razy powiedzieli mi ze trzeba miec jeszcze badania krwi na rzerzaczke,gdzie wynike jest od 5-10 dni do odbioru w Ambasadzie (?!). Czyli mam czekac 10 dni od momentu zrobienia tych badan i wtedy isc do tego glownego lekarza na Wilanowie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2018 o 11:55, Karolex napisał:

Uff:-) My mamy spotkanie w poniedziałek, po przeczytaniu Twojego pierwszego posta strach mnie obleciał..Na szczęście wszystko pozytywnie wyjaśnione. Powodzenia Wam!

Dzięki ! Za kilka dni rozmowa i już mi słabo..

Jak Wam poszło na rozmowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...