Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Natalia Niculae napisał:

Witam :) jezeli numer sie zalicza w bulletin na wrzesień to teraz musimy czekać na e-mail z przekierowaniem na stronę z data spotkania w Ambasadzie ? Czy cos muszę robić w tym momencie  ?

Z góry Dziekuje ! :) 

Poczekac, sprawdzac skrzynke odbiorcza i spam czy tam czasami wiadomosc nie trafila. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Udalo sie zalapac ostatnim rzutem. 30 nr mniej i by mnie nie bylo.

szybkie pytanie; zona wylosowala karte i jej procedure znam, czy ja jestem tak samo sprawdzany? Chodzi mi czy tez mam dac dyplom uczelni, swiadectwo maturalne itp?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to juz ostatni biuletyn, a wiz ma byc wydana odpowiednia ilosc (bodajze 55k) to co sie dzieje w sytuacji gdy powiedzmy nie wszystkie osoby zglosza sie na rozmowe z ostatniego biuletynu? Jest szansa, ze dorzuca jesli paredziesiat/set numerow?

Gdyby bylo "current" w tym biuletynie to znaczy ze poszlyby juz wszystkie numery do konca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, spaniard said:

Jesli to juz ostatni biuletyn, a wiz ma byc wydana odpowiednia ilosc (bodajze 55k) to co sie dzieje w sytuacji gdy powiedzmy nie wszystkie osoby zglosza sie na rozmowe z ostatniego biuletynu?

Nic.

40 minutes ago, spaniard said:

Jest szansa, ze dorzuca jesli paredziesiat/set numerow?

Nie.

40 minutes ago, spaniard said:

Gdyby bylo "current" w tym biuletynie to znaczy ze poszlyby juz wszystkie numery do konca?

Tak, w teorii wszyscy dostaliby zaproszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, srk napisał:

Udalo sie zalapac ostatnim rzutem. 30 nr mniej i by mnie nie bylo.

szybkie pytanie; zona wylosowala karte i jej procedure znam, czy ja jestem tak samo sprawdzany? Chodzi mi czy tez mam dac dyplom uczelni, swiadectwo maturalne itp?

 

Dajesz  swiadectwo o niekatalnosci, robisz badania medycznie. I w tych sprawach jestes sprawdzany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...