Skocz do zawartości

Przekroczenie granicy Kanadyjsko Amerykańskiej na Zielonej Karcie


usa1284

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanko do osób które przekroczyły granicę Kanadyjsko Amerykańską  na Zielonej Karcie.

Interesuje mnie głównie jak wyglądała kontrola na granicy wjeżdżając z U.S.A do kanady i z powrotem  chce tylko wiedzieć czy urzędnik emigracyjny wpisywał w komputerze wyjazd z U.S.A  na granicy i jak wyglądał wjazd do U.S.A 

Pozdrawiam i proszę o jakąś informację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, usa1284 napisał:

Witam

Mam pytanko do osób które przekroczyły granicę Kanadyjsko Amerykańską  na Zielonej Karcie.

Interesuje mnie głównie jak wyglądała kontrola na granicy wjeżdżając z U.S.A do kanady i z powrotem  chce tylko wiedzieć czy urzędnik emigracyjny wpisywał w komputerze wyjazd z U.S.A  na granicy i jak wyglądał wjazd do U.S.A 

 

Niewiele sie chyba zmienilo od czasu gdy zadales identyczne pytanie w 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo On ciągle boi się do tej Canady jechać. :D

 

edit: Ja tylko samolotem, gdy wlatywalem do Canady to interesował go tylko mój paszport (zeskanować go) i zdziwił się gdy powiedziałem że lecę służbowo do Warszawy, dopiero gdy dojrzał że paszport wystawiony w Los Angeles to stwierdzil pytająco: aaa, masz GC? Ale nie chciał jej widziec. Gdy wracasz samolotem do USA, w Canadzie na każdym lotnisku Amerykanie mają swoją "kapciore" i tam odprawiają wszystkich zmierzających do USA, tam Kanadyjskie służby nie zaglądają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...