Jump to content

Recommended Posts

Witam Wszystkich !

na forum jestem nowa i trafiłam tu, ponieważ potrzebuje pomocy osób, które być może miały do czynienia z takim przypadkiem jak mój, bądź mogą mi polecić jakąs osobę/prawnika w Polsce, który mi pomoże. 

Chciałabym wyjechać na 3 miesięczny kurs językowy do USA. Jakie są szanse na otrzymanie wizy studenckiej przy koneiczności jednoczesnego złożenia wniosku o waiver?  

Pozdrawiam. 

Link to comment
Share on other sites

a ten zakaz został wpisany na granicy czy tez w Konsulacie? Bo masz zakaz lecz nie wiesz co zostało wpisane jeszcze i pamiętaj ze waiver nie załatwia wizy czy wlotu. Bo starasz się o wizę nie imigracyjną.

Link to comment
Share on other sites

Na granicy. Tylko ta podstawa prawna zostala wpisana w dokumenty. 

Tak oczywiscie zdaje sobie sprawe ze to nie gwarantuje wjazdu. Czy dobrze mysle ze wieksza jest szansa na uzyskanie wizy studenckiej anizeli turystycznej ? Czy potrzebuje osoby ktora przeprowadzilaby mnie przez taki proces czy jestem w stanie sama stanac przed konsulem ? 

Bede wdzieczna za namiary na osoby ktore bylyby mi w stanie pomoc w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

szukaj osoby w USA i takiej co powie plusy i minusy tego a nie ze wyjdzie. Czy wiza turystyczna czy studencka ten sam problem jest trzeba przekonać że wrócisz no i wiesz za co masz zakaz i co mówi ten paragraf?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...