Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Wszystkich !

na forum jestem nowa i trafiłam tu, ponieważ potrzebuje pomocy osób, które być może miały do czynienia z takim przypadkiem jak mój, bądź mogą mi polecić jakąs osobę/prawnika w Polsce, który mi pomoże. 

Chciałabym wyjechać na 3 miesięczny kurs językowy do USA. Jakie są szanse na otrzymanie wizy studenckiej przy koneiczności jednoczesnego złożenia wniosku o waiver?  

Pozdrawiam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A masz bana z nielegalny pobyt ? To szanse mniej wiecej zerowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ten zakaz został wpisany na granicy czy tez w Konsulacie? Bo masz zakaz lecz nie wiesz co zostało wpisane jeszcze i pamiętaj ze waiver nie załatwia wizy czy wlotu. Bo starasz się o wizę nie imigracyjną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na granicy. Tylko ta podstawa prawna zostala wpisana w dokumenty. 

Tak oczywiscie zdaje sobie sprawe ze to nie gwarantuje wjazdu. Czy dobrze mysle ze wieksza jest szansa na uzyskanie wizy studenckiej anizeli turystycznej ? Czy potrzebuje osoby ktora przeprowadzilaby mnie przez taki proces czy jestem w stanie sama stanac przed konsulem ? 

Bede wdzieczna za namiary na osoby ktore bylyby mi w stanie pomoc w Polsce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szukaj osoby w USA i takiej co powie plusy i minusy tego a nie ze wyjdzie. Czy wiza turystyczna czy studencka ten sam problem jest trzeba przekonać że wrócisz no i wiesz za co masz zakaz i co mówi ten paragraf?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ktos kto zna prawo to wie co z waiver Ty za dużo nic nie wiesz . Pozostaje prawnik z USA.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

urzednik przeprowadza rozmowe i daje paragraf plus wpisuje w system i to jest wazne co wpisal jeszcze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz