Skocz do zawartości

Zakup i sprzedaż rowerów


kontrol

Rekomendowane odpowiedzi

Będę we wrześniu w USA na wakacjach w Californii i okolicach. Typowa objazdówka. Zastanawiam się jak ogarnąć sobie jakiś dodatkowy środek lokomocji czy to w parkach narodowych czy w miastach. I chyba zakupię dwa rowery w Walmarcie. Jako, że nie chciałbym bawić się w Kuźniara, ale również nie uśmiecha mi się później zostawiać tych rowerów. Zastanawiam się co z nimi zrobić po wszystkim? Czy mogę je później gdzieś sprzedać w okolicach Los Angeles. W sensie w jakimś lombardzie itp? Jak to wygląda w USA. Przypuśćmy, że kupię rowery z niższej półki cenowej w Walmarcie i po 3 tygodniach będę chciał je sprzedać lekko zużyte? Jest taka możliwość? Opłaca się tak robić? Macie jakieś inne pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kontrol napisał:

Czyli co najlepiej zrobić? Może samemu kupie rower w secondhandzie żeby jak najmniej stracić? Nie muszę mieć nowego ani jakiegoś wypasionego.

Walmart to przecież absolutnie najgorsze i najtańsze co możesz kupić.

Kup i później oddaj do Goodwill np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kontrol napisał:

no tak chciałem zrobić, ale napisałeś, że nikt ich ode mnie później nie odkupi, więc nie rozumiem. 

Sprobuj przeczytac jeszcze raz, skup sie na slowie "oddaj".

Mozesz ewentualnie je wrzucic na craigslist, ale potencjalni kupujacy predzej - po zjawieniu sie na miejsce transakcji - Ci je ukradna i pewnie jeszcze cos - jezeli jeszcze cos bedziesz mial.... Wiec generalnie taniej Ci wyjdzie donation do Goodwill...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...