Skocz do zawartości

WOW Air


Rekomendowane odpowiedzi

Od maja przyszłego roku islandzkie WOW Air rozszerza swoją siatkę połączeń z Midwestu do Reykjaviku; chodzi o St. Louis, Detroit, Cleveland i Cincinnati - klik

Jak dla mnie brzmi ciekawie, od razu pomyślałem o przyszłorocznych wakacjach i locie do Polski. Czy ktokolwiek leciał WOW przez Atlantyk? Jakie warunki i połączenie do Polski? Jak wyglądają dodatkowe opłaty?

Ogólnie nie mam wysokich wymagań, brak plastikowego żarcia na pokładzie przeżyję i być może nawet obędę się bez checked bag...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Stefano8 napisał:

Od maja przyszłego roku islandzkie WOW Air rozszerza swoją siatkę połączeń z Midwestu do Reykjaviku; chodzi o St. Louis, Detroit, Cleveland i Cincinnati - klik

Jak dla mnie brzmi ciekawie, od razu pomyślałem o przyszłorocznych wakacjach i locie do Polski. Czy ktokolwiek leciał WOW przez Atlantyk? Jakie warunki i połączenie do Polski? Jak wyglądają dodatkowe opłaty?

Ogólnie nie mam wysokich wymagań, brak plastikowego żarcia na pokładzie przeżyję i być może nawet obędę się bez checked bag...

 

Jako że CVG to moje lokalne lotnisko to rzuciłem okiem. Za podręczny też się płaci , wychodzi $500. Do tego gdzieś się trzeba dostać z Reykyaviku.

No i przez Atlantyk leci się na A320. Jeszcze aż tak mnie nie pojeb**lo...

LOTem rezerwując na następny (!) dzień z powrotem dzień później zapłaciłem $1500 w ich syfiastym 787 który jest tysiąc razy wygodniejszy niż A320. Moim zdaniem się nie opłaca ale co kto lubi.... Szczególnie że mi akurat CVG pasuje, ale wiekszosc latających z Polski lata gdzie indziej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od nas latają już od dwóch lat. Każdy samolot od nas leci i tak nad Grenlandia i Islandia tak więc przesiadka w Reykjavik to nie problem. Wprawdzie z Reykjaviku nie ma bezpośrednich lotów do WAWy ale przesiadka np. w Kopenhadze to nie problem. Jest "po trasie" tak jak Reykjavik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Stefano8 napisał:

Od maja przyszłego roku islandzkie WOW Air rozszerza swoją siatkę połączeń z Midwestu do Reykjaviku; chodzi o St. Louis, Detroit, Cleveland i Cincinnati - klik

Jak dla mnie brzmi ciekawie, od razu pomyślałem o przyszłorocznych wakacjach i locie do Polski. Czy ktokolwiek leciał WOW przez Atlantyk? Jakie warunki i połączenie do Polski? Jak wyglądają dodatkowe opłaty?

Ogólnie nie mam wysokich wymagań, brak plastikowego żarcia na pokładzie przeżyję i być może nawet obędę się bez checked bag...

 

Ogolnie to dobra wiadomosc bo czesto takie akcje sklaniaja regularne linie lotnicze do obnizki cen.

W konkretnym w przypadku Polski bedzie to mialo jednak bardzo male znaczenie, jesli w ogole jakiekolwiek - obecnie lot z Wawy do Reykjaviku przylatuje po polnocy (dwa razy w tygodniu), a kontynuacja podrozy do USA jest po 15.00. Przy locie do Polski takze nie unikniemy wielogodzinnego transferu.

Zreszta, Warszawy w grafiku WOW-u na lato 2018 jak na razie nie ma, zatem mozliwe, ze juz z niego wypadla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...