Skocz do zawartości

odrzuceni w dv2017


aktoto

Rekomendowane odpowiedzi

dobiegają końca rozmowy dv 2017 (jeszcze wrzesień). czy są na forum osoby, które zostały wylosowane, a później odrzucone, np podczas rozmowy, albo w ogóle nie dostały zaproszenia na rozmowę. czy możecie się podzielić swoimi błędami, przypadkami? dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jestem, najwiekszy blad to wybor nieodpowiedniego adwokata. Adwokat zalatwial wszystkie moje sprawy w sumie od przylotu do usa. Po wylosowaniu w loterii wizowej rozmawialem z adwokatka, doradzila mi bym zostal w stanach i tu na miejscu zalatwial wszystkie sprawy z GC... wtedy powinna mi doradzic abym wracal do pl i z pl zalatwial wszystko. Szkoda ze nie poszukalem forum zaraz po wylosowaniu moze byscie mi doradzili abym wrocil do pl i tam zalatwial GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 1.09.2017 o 02:40, max710 napisał:

tak jestem, najwiekszy blad to wybor nieodpowiedniego adwokata. Adwokat zalatwial wszystkie moje sprawy w sumie od przylotu do usa. Po wylosowaniu w loterii wizowej rozmawialem z adwokatka, doradzila mi bym zostal w stanach i tu na miejscu zalatwial wszystkie sprawy z GC... wtedy powinna mi doradzic abym wracal do pl i z pl zalatwial wszystko. Szkoda ze nie poszukalem forum zaraz po wylosowaniu moze byscie mi doradzili abym wrocil do pl i tam zalatwial GC.

Jakbyś wrócił i załatwiał to z PL to by nie zarobiła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...