Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
26 minutes ago, piotrekmi said:

Nie rozumiem tego że miałem złożyć deklaracje bo nvm w jaki sposób?  Przez internet?  A może mój sponsor miał złożyć za mnie i może złożył tylko nvm ?

Da się to wyprostować aby wszystko było ok? 

 

Przez internet lub osobiście. Jako posiadacz zielonej karty jesteś PERMANETNYM REZYDENTEM Stanów Zjednoczonych. Czyli oczekuje się od Ciebie, że MIESZKASZ i REZYDUJESZ na terenie USA a co więcej, że zgłaszasz tutaj wszystkie swoje dochody z całego świata. Wszystko się da wyprostować, ale nie oczekuj raczej, że ktoś na forum weźmie odpowiedzialność co i jak masz robić. Każdy przypadek jest inny. Moja porada to wyprostuj swoje papiery i dopiero wtedy zacznij proces sponosorowania. Poza tym inne pytanie: Jak dawno nie byłeś w USA? Czy masz biały paszport? Może się okazać, że Zielona Karta zostanie Ci odbrana przy następnej próbie wjazdu do USA za to, że nie jesteś rzeczywistym rezydentem USA i że mieszkasz, pracujesz i żyjesz generalnie poza USA i traktujesz USA wakacyjnie - do tego służą inne wizy a nie wiza imigracyjna popularnie nazywana Zieloną Kartą. Jeśli się okaże że tej zielonej karty już nie masz może się okazać że wszystkie te rozważania są nic nie warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, piotrekmi napisał:

Nie rozumiem tego że miałem złożyć deklaracje bo nvm w jaki sposób?  Przez internet?  A może mój sponsor miał złożyć za mnie i może złożył tylko nvm ?

Da się to wyprostować aby wszystko było ok? 

 

To jak złożysz deklaracje to jest tylko i wyłącznie Twój problem, poza tym można to zrobić zdalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...