Skocz do zawartości

Okradziony bagaż w Warszawie


mcpear

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nadal zamykam :D. Co prawda otworzyć to nie żadna sztuka, ale zawsze sobie myśle jak bedzie ktoś miał dwie walizki przed sobą i mało czasu, to otworzy tą bez kłódki aby sobie zachodu nie robić. Co do koloru to moja nadal czarna, ale za to ma rożnego rodzaju naszywki i zawsze jakas pomarańczowa dekoracje rączki wymyślam. Widac ja z daleka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, andyopole napisał:

Nigdy nie zamykam walizek na cokolwiek. Wazniejsze dla mnie jest miec takie, ktore sa z daleka widoczne na taśmie. Dlatego na starcie odrzucam przy zakupie czarne i ciemnogranatowe.

 

Można kupować byle jaki kolor i "oznaczyć" walizkę takim oto czymś:

https://www.amazon.com/dp/B07CB9L18Z/?coliid=IRMKGH29ABNPJ&colid=TFSNY918LSDC&ref_=lv_ov_lig_dp_it&th=1

:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jackie napisał:

 

Można kupować byle jaki kolor i "oznaczyć" walizkę takim oto czymś:

https://www.amazon.com/dp/B07CB9L18Z/?coliid=IRMKGH29ABNPJ&colid=TFSNY918LSDC&ref_=lv_ov_lig_dp_it&th=1

:D 

Walizka za 70 dolarow i nalepka do niej za $20. Wole piwo za to sobie kupić.  :D

 

56 minut temu, pelasia napisał:

A ja nadal zamykam :D. Co prawda otworzyć to nie żadna sztuka, ale zawsze sobie myśle jak bedzie ktoś miał dwie walizki przed sobą i mało czasu, to otworzy tą bez kłódki aby sobie zachodu nie robić. Co do koloru to moja nadal czarna, ale za to ma rożnego rodzaju naszywki i zawsze jakas pomarańczowa dekoracje rączki wymyślam. Widac ja z daleka :lol:

Mozna tez przyjac inna filozofię. Walizka zamknieta na dziesiec spustów napewno zawiera coś cennego. W bagażu  łatwo dostępnym  trudno spodziewać się czegoś atrakcyjnego.;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, andyopole napisał:

Mozna tez przyjac inna filozofię. Walizka zamknieta na dziesiec spustów napewno zawiera coś cennego. W bagażu  łatwo dostępnym  trudno spodziewać się czegoś atrakcyjnego.;) 

Pewnie, że zawiera coś cennego. Majtki tylko Viktoria Secret kupuję!:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, andyopole napisał:

Widzę że nie zajarzyłaś. ;)  Kłódka jest właśnie informacją dla złodzieja że do tej walizki warto zajrzeć. 

Załapałam.  Dlatego napisałam jakie to ja cenne rzeczy w tej walizce woze. Ludzie mają kłódki dla zasady, nie zawsze znaczy że tam niewiadomo jakie skarby mają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...