Skocz do zawartości

Odrzucony wniosek - czy próbować ponownie?


Rekomendowane odpowiedzi

I praktyka musi być dobrze ułożona dla Konsula a nie dla wizy by ją dostać. 

Gdy byś na samym początku wpisała koleżankę że tam lecisz to czemu nie a tak to będzie widać że chcesz teraz inaczej lecieć i może zapalić się czerwona lampka.  Takie zmiany zbyt szybko mogą być źle odbierane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Z tymi związkami też jest zabawna sytuacja. Moje mieszkanie na które mam kredyt hipoteczny ( second mortgage loan), stabilna praca od 15 lat z dobrą pozycja w firmie, staz małżeństwa 15 letni, troje dzieci, żony praca w budzetowce od 12 lat i jej mieszkanie, w którym obecnie mieszkamy nie okazało się silnymi związkami z krajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z wiza na staż będzie teraz taki że przecież w ambasadzie zobaczą że chcesz jechać w to samo miejsce gdzie mieszka twój facet. 

Głupi tam nie są i jak zobaczą że jesteś taka zdesperowana żeby dostać się do USA to znowu odmowia ci wizy. Na ten rodzaj wizy też trzeba przedstawić związki z PL...

 

Dalej uważam że najłatwiej będzie jemu odwiedzić Ciebie..  Ale rozumiem, facet leniwy albo coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kasiak36 napisał:

Nie chodziło mi o klamstwa tylko o dodatkowe powody dla których chce odwiedzić USA 

Kombinacji jest trochę lecz jak kto Roelka napisała tam głupi nie siedzą i nawet był przypadek na forum że ktoś chciał lecieć na wizie turystycznej a później na naukę i tej wizy nie dostał.  Może za szybko ta osoba była po wizę, może źle się przygotowała lecz to należy wziąć pod uwagę idąc kolejny raz po wizę. Nawet małe tzw sciemnianie może wyjść gdy tego nie potrafisz robić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, zuziowe napisał:

Dodatkowo moja uczelnia daje nam możliwość zrobienia praktyk za granicą. Z tym, że muszą być one nieodpłatne, nie mogę otrzymać za nie żadnego wynagrodzenia i tutaj pojawia się moje pytanie - jaki rodzaj wizy umożliwiłby mi NIEODPŁATNE praktyki w Stanach, jeżeli chłopak załatwiłby mi tam szpital/laboratorium, który zgodziłby się mnie przyjąć? 

Poczytaj o tych praktykach, albo pomysl o work&travel. Ale w sumie juz jest kwiecien, wiec nie wiem czy czasowo bys sie ogarnela na te lato. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...