Skocz do zawartości

Praca w Policji


konrad09kst

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, GrzegorzWojt said:

W chwili obecnej wyjazd jest trochę uproszczony jak wiadomo więc jaki to ma wpływ?

„Uproszczony” to jest co najwyżej wyjazd turystyczny do usa na max 3mc. Nie ma żadnej łatwej możliwości wyjazdu do usa do pracy. Twoje doświadczenie w policji w PL jest bez znaczenia, do pracy w policji amerykańskiej musiałbyś być obywatelem. Ewentualnie mieć przynajmniej zielona karte. Bez tego nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, GrzegorzWojt napisał:

No witam. Ja jestem jeszcze policjantem w Polsce z 20 letnim stażem z jakimś tam sporym nawet doświadczeniem w służbie śledczej ale chciałbym na chwilę obecną przeprowadzić się do USA i tam kontynuować sluzbe. I moje pytanie: na ile przydadza się w USA moje kwalifikacje potwierdzone dokumentami itp i jaka w ogóle jest szansa zatrudnienia. W chwili obecnej wyjazd jest trochę uproszczony jak wiadomo więc jaki to ma wpływ?. Jaka jest różnica pomiędzy poszczególnymi stanami w tych kwestiach? No i zaznaczam że mam 44 lata ale jestem w pełni sprawny. Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje. 

Po pierwsze - nic sie nie zmienilo w kwestii zatrudnienia...wyjazd nie jest w zaden sposob uproszczony. Wizy zostaly "zniesione" w przypadku ruchu turystycznego.

Po drugie - doswiadczenie z Polski...czy w zasadzie z kazdego innego kraju na swiecie niestety praktycznie sie nie liczy...wynika to z roznic w prawie, roznic w procedurach, roznic w calym systemie. 

Podsumowujac...nie majac obywatelstwa USA szanse masz praktycznie zerowe.....a nawet z obywatelstwem szanse masz duzo mniejsze niz urodzony tu na miejscu dwudziestokilku latek prosto po jakiejs szkole badz wojsku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...