Skocz do zawartości

Trzyletni kontrakt na pracę jako truck driver


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Pawel W. napisał:

Pod tym linkiem są dane na temat Perm  http://www.myvisajobs.com/

tylko nie jestem pewien co jaki czas dane są aktualizowane?

Do firmy May Trucking Company tam gdzie ja podpisałem kontrakt, frekwencja na 2018r jest taka: Ogólnie 90 wniosków złożonych , 79 wniosków odrzuconych w tym 4 Polaków,

7 wniosków wstrzymanych, 4 wnioski przyznane.

A pro po DS-260, to też dostałem od VS ten formularz jakieś tydzień temu do wypełnienia ale i to przez wielkie ALE nie logujemy się na stronie https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx 

tylko formularz został wysłany jako Word i do odesłania z powrotem do VS.

Jak rok temu wypełniałem formularz dla siebie DS -160 dla wizy turystycznej, to musiałem założyć konto które do tej pory jest aktywne, rzecz zrozumiała.

Więc pytam się VS  WTF........................................

 

 

Dostałem formularz z VS do wypełnienia DS-260 Martyna z intermax powiedziała, że moja aplikacja przeszła i potrzebują już wypełnić te formularze i żeby to zrobić jak najszybciej. Ciekawe jak długo jeszcze wszystko zajmie, bo powiem jak napisaliście iż odrzuciło tyle wniosków to się przestraszyłem troche 

DS-260 Immigrant Visa Application Questionnaire (Dec. 10. 2018).pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dominik1990 napisał:

Dostałem formularz z VS do wypełnienia DS-260 Martyna z intermax powiedziała, że moja aplikacja przeszła i potrzebują już wypełnić te formularze i żeby to zrobić jak najszybciej. Ciekawe jak długo jeszcze wszystko zajmie, bo powiem jak napisaliście iż odrzuciło tyle wniosków to się przestraszyłem troche 

DS-260 Immigrant Visa Application Questionnaire (Dec. 10. 2018).pdf

Myślę że jeszcze trzeba będzie poczekać jakieś 6 miechów do interview z konsulem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pawel W. napisał:

Myślę że jeszcze trzeba będzie poczekać jakieś 6 miechów do interview z konsulem

Rozmawiałem i jak na Kraków to rozmowy idą bardzo szybko. Powiedziała marzec/kwiecień chociaż faktycznie nastawiam się na dłużej. Mi wszystko idzie od lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dominik1990 napisał:

Rozmawiałem i jak na Kraków to rozmowy idą bardzo szybko. Powiedziała marzec/kwiecień chociaż faktycznie nastawiam się na dłużej. Mi wszystko idzie od lipca

Mi powiedziała Julia z Jobhause że luty marzec będzie odpowiedz z departamentu pracy, a mi od sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2019 o 19:25, andyopole napisał:

Niezly wynik, 1,52% zaakceptowanych wnioskow. Ale zawsze lepszy procent niz loteria wizowa.  :)

Jest więcej zaakceptowanych wniosków dla Polaków do firm w Chicago i nie przez VS, tylko przez biuro Kurczaba. 46 pozytywnych na 2018r czyli 100% na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Pawel W. napisał:

Jest więcej zaakceptowanych wniosków dla Polaków do firm w Chicago i nie przez VS, tylko przez biuro Kurczaba. 46 pozytywnych na 2018r czyli 100% na 100%

eeee , no dobra , Tobie te VS na odcisk nacisnelo czy co ? Jedni bula hajs Kurczabie inni ida przez VS zalezy jakie kto ma cisnienie, teorie procentowe nijak sie maja do tego , btw trzeba zmienic prog bo Dominik1990 wlasnie go podniosl ;) wg mnie fajniej jest probowac uderzyc do takiego Texasu czy Oregonu niz przeniesc sie z Warszawy do War....Chicago znaczy sie :) pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, trooper napisał:

eeee , no dobra , Tobie te VS na odcisk nacisnelo czy co ? Jedni bula hajs Kurczabie inni ida przez VS zalezy jakie kto ma cisnienie, teorie procentowe nijak sie maja do tego , btw trzeba zmienic prog bo Dominik1990 wlasnie go podniosl ;) wg mnie fajniej jest probowac uderzyc do takiego Texasu czy Oregonu niz przeniesc sie z Warszawy do War....Chicago znaczy sie :) pozdro

 

Chwile mieszkałem w Teksasie i mi się strasznie tam spodobało :) jak już będę miał GC w ręce to wtedy mogę powiedzieć, udało się :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Xarthisius napisał:

tl;dr: Jezeli mozesz sie zalogowac i wypelniac DS-260, Twoj PERM musial byc zatwierdzony.

EB-3 w telegraficznym skrocie i tylko te kroki ktore nadaja kontekst do odpowiedzi:

1) pracodawca wystepuje do Department of Labor o PERM

2) po zatwierdzeniu PERM, pracodawca wysyla I-140 do USCIS

3) po uiszczeniu przez pracodawce oplat i zatwierdzeniu I-140 trafia z USCIS do NVC, ktore tworzy dla Ciebie formularz DS-260.

4) logujesz sie i wypelniasz ds-260

@Dominik1990 Ty jestes w pkt. 4. Wczesniejsza rozmowa dotyczy tylko i wylacznie pkt.1. Nie przejmuj sie tym kompletnie.

Nic mi nie kazali robić, bo wszystkie formy to oni wypełniają w sensie całą procedure nawet umawianie się do ambasady oni robią i płacą. Ale z tego wychodzi, że chcą już teraz od mojej skromnej osoby DS-260 to chyba coś musi być na rzeczy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...