Skocz do zawartości

Trzyletni kontrakt na pracę jako truck driver


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Mój mąż także otrzymał ofertę w Texasie w El Paso, nie ukrywam, że zawsze marzyliśmy o wyjeździe do USA. O swojego męża się nie martwię, jednak ja język mam na średnim poziomie, zastanawiam się czy na miejscu są może jakieś Polskie sklepy, gdzie mogłabym podjąć zatrudnienie? Jeśli ktoś tutaj ma takie informację, to będę wdzięczna. Potwierdzam tutaj słowa innych na forum, my także zostajemy dopisane do Zielonej Karty i możemy podjąć zatrudnienie. O ofercie powiedział nam kolega, który już kończy proces, chcemy wyjechać za pomocą biura w Krakowie, Interimax. Czy ktoś o nich coś słyszał? Też współpracują z Visa solutions

 

Z góry dziękuję !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłabym na polskie sklepy w El Paso, to nie jest miejsce, gdzie jest duża i zorganizowana polonia.  Natomiast do pracy w sklepie średni angielski powinien wystarczyć. Nie wykluczone, że prócz angielskiego, załapiesz też hiszpański. Podciągnij angielski póki jesteś w PL, po wyjeździe możesz zapisać się na darmowe zajęcia ESL, natomiast dla pracy w sklepie średni angielski na start raczej będzie wystarczający.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnien youtuber bezruch ( kierowca zawodowy w Ameryce) ciekawie odniósł się do całego przedsięwzięcia Visa Solutions. Szczerze, dało mi to do myślenia. Nie mogę wkleić linku do filmu ale nazywa się „Zielona karta do USA”. A nóż, komuś to pomoże i rozwieje pewne wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Magducha napisał:

Pewnien youtuber bezruch ( kierowca zawodowy w Ameryce) ciekawie odniósł się do całego przedsięwzięcia Visa Solutions. Szczerze, dało mi to do myślenia. Nie mogę wkleić linku do filmu ale nazywa się „Zielona karta do USA”. A nóż, komuś to pomoże i rozwieje pewne wątpliwości. 

Link do tego 

https://m.youtube.com/watch?v=xJ40TJGw4A0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Magducha napisał:

Pewnien youtuber bezruch ( kierowca zawodowy w Ameryce) ciekawie odniósł się do całego przedsięwzięcia Visa Solutions. Szczerze, dało mi to do myślenia. Nie mogę wkleić linku do filmu ale nazywa się „Zielona karta do USA”. A nóż, komuś to pomoże i rozwieje pewne wątpliwości. 

Z mojego doświadczenia powiem tak: Byłem w tym roku w Chicago oraz NY i rozmawiałem z kilkoma prawnikami i firmami transportowymi na temat sponsorowania na GC i po głębszych przemyśleniach, postanowiłem wybrać ofertę VS. Oczywiście nikogo nie namawiam na firmę VS czy inną możliwość o której mówi Pawel czyli bezruch na You Tube bo to tylko i wyłącznie jest mój sposób na życie.

20180102_114805 kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Magducha napisał:

Pewnien youtuber bezruch ( kierowca zawodowy w Ameryce) ciekawie odniósł się do całego przedsięwzięcia Visa Solutions. Szczerze, dało mi to do myślenia. Nie mogę wkleić linku do filmu ale nazywa się „Zielona karta do USA”. A nóż, komuś to pomoże i rozwieje pewne wątpliwości. 

Jeszcze jeden filmik od kolegi Pawla z tej samej firmy w Chicago.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, p_stachowiak napisał:

Ja właśnie idę przez go2logistic.W sierpniu złożyłem dokumenty.Moja sprawę prowadzi Kurczaba.Czekam na certyfikat z urzędu pracy.

Firma Go2logistic o której wspominasz jest Ok, wiem bo byłem osobiście u nich w Northlake i rozmawiałem z głównym menadżerem na temat pracy itp.

A co do biura Kurczaba to ????????????????????????????????????????????  Ale każdy wybiera jak mu pasuje.

Oby tylko Ci się powiodło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
On 10/28/2018 at 8:22 PM, Pawel W. said:

Z mojego doświadczenia powiem tak: Byłem w tym roku w Chicago oraz NY i rozmawiałem z kilkoma prawnikami i firmami transportowymi na temat sponsorowania na GC i po głębszych przemyśleniach, postanowiłem wybrać ofertę VS. Oczywiście nikogo nie namawiam na firmę VS czy inną możliwość o której mówi Pawel czyli bezruch na You Tube bo to tylko i wyłącznie jest mój sposób na życie.

20180102_114805 kopia.jpg

Wybrales VS?

Wspolczuje Ci.

Bedziesz siedzial w blaszanej budzie i plakal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...