Skocz do zawartości

Trzyletni kontrakt na pracę jako truck driver


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Maklakiewicz napisał:

Witam Pawel

 

Wlasnie dostalem ofertę pracy z MAY Trucking. Mam mieszane uczucia bo widzę ze niskie stawki za mile oferują. Możesz powiedzieć w paru słowach czy robisz dużo kilometrów, pracujesz w dewizji chłodni czy może 11 State Western? Podziel się proszę odczuciemi

pozdrawiam

Karol

Ponieważ @Pawel W. miał wylądować 15 mil ode mnie a do tej pory się nie meldowal sądzę że go tu nie ma. Umówiliśmy się na piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To Kolega Paweł szczęściarz, że w tym czasie rekrutacja postepuje dalej. Oferta pracy chyba nie jest jednoznaczna z natychmiastowym przyjazdem? A szkoda, że formalności zajmują tak długi czas. Anyway to dobry znak, że rekrutacja pomimo shut-down trwa dalej. Tak informacyjnie taką samą rekrutację prowadzi też Agencja Zatrudnienia EPSN. Do zobaczenia w USA. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 1.07.2020 o 07:49, marsko napisał:

Witam udzieli ktoś konkretnej informacji że tam dotarł i pracuje i ma się dobrze? wszystko wygląda kolorowo ale nikt na miejscu sie nie odezwał.

Na facebooku jest grupa Kierowcy ciężarówek sponsorowani do USA i jest tam kilka osób, którym się udało, właściwie to przez Experiora każdy kto podejmie sprawę, to przechodzi do USA, gorzej z tym Visa Solutions.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
Godzinę temu, Wojsi napisał:

Cześć. Tak informacyjnie od Stycznia po zniesieniu restrykcji wizowych  Pana Trumpa proces naszego wyjazdu mocno przyspieszy. Przewidywane pierwsze spotkania wizowe w ambasadach to Styczeń / Luty potem wyjazd Marzec . Kwiecień. I zaraz welcome in the USA.

a skąd wiadomo ze zniesie restrykcje wizowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

A więc wszystkie papiery do pracy na C+E zrobione (ale zajęło mi to 1,5 roku :P, ogólnie przez to, że nie mam 21 lat), teraz tylko pracy muszę poszukać i odbyć ten rok doświadczenia, mam nadzieję, że wypali, ktoś w podobnej sytuacji co ja ;p?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2021 o 13:09, Wojsi napisał:

Cześć Levix.

Rozumiem, że na razie zdobyłeś uprawnienia do prowadzenia zestawu C+E.

Czy już aplikowałeś do którejś z Agencji w sprawie procesu emigracji do USA?

Powodzenia.

Kontaktowałem się z Experiorem w czerwcu 2020, pytałem jakie plany po pandemii, mówili, żebym zaczął zdobywać doświadczenie. To raczej jedyna firma, która zatrudnia tylko z rokiem doświadczenia, Go2 to raczej dwa lata, ale mogę się mylić. Pozdrawiam.

Edytowane przez Levix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...