Skocz do zawartości

Odnowienie polskiego prawa jazdy


Zyzio

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, kzielu napisał:

A nie masz bezterminowego ? Ja mam bezterminowe wiec nie ma problemu jak jade do PL...

Otóż, wyprowadzę Cię z błędnego błędu. Wszystkie PJ, nawet te na których jest napisane jak wół że są bezterminowa mają ważność 10 lat i trzeba je wymieniać. Chyba ze sie coś zmieniło a Adrian z entuzjazmem podpisal....:D  bo ten podpisuje jak leci, bez czytania. Ostatnio widziałem fotkę na ktorej ochoczo podpisywał łopaty czy inne szpadle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, andyopole napisał:

Otóż, wyprowadzę Cię z błędnego błędu. Wszystkie PJ, nawet te na których jest napisane jak wół że są bezterminowa mają ważność 10 lat i trzeba je wymieniać. Chyba ze sie coś zmieniło a Adrian z entuzjazmem podpisal....:D  bo ten podpisuje jak leci, bez czytania. Ostatnio widziałem fotkę na ktorej ochoczo podpisywał łopaty czy inne szpadle.

No to slabo - bo wczesniej w tym roku jak przylecialem to w Hertzu na Okeciu spojrzeli na nie i powiedzieli "ma pan bezterminowe - super"  (bo teraz chca albo polskiego albo miedzynarodowego, na amerykanskie kreca nosem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kzielu napisał:

No to slabo - bo wczesniej w tym roku jak przylecialem to w Hertzu na Okeciu spojrzeli na nie i powiedzieli "ma pan bezterminowe - super"  (bo teraz chca albo polskiego albo miedzynarodowego, na amerykanskie kreca nosem).

Zawsze miałem bezterminowe od A do E ale to se už ne vràti....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, kzielu said:

No to slabo - bo wczesniej w tym roku jak przylecialem to w Hertzu na Okeciu spojrzeli na nie i powiedzieli "ma pan bezterminowe - super"  (bo teraz chca albo polskiego albo miedzynarodowego, na amerykanskie kreca nosem).

Niestety to prawda, jakoś niedawno to zmienili i każdy teraz musi odnawiać co ileś tam lat :/

ale w PL nie można na amerykańskim DL jeździć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przekopaniu prawie całego biurka przypomniało mnie się że w tamtym roku zainstalowałem sobie pancerną ;) skrytkę sejfem zwaną. I qrde pamiętałem hasło!

Dowód osobisty znalazłem, w czerwcu tego roku skończyła mu się ważność.  Prawko też znalazłem i sam się zdziwiłem, mam wciąż bezterminowe. Nie wymieniam, będę rżnął głupa, w razie cus amerykańskie świeżutkie, w czerwcu wymienione, noweczka.

Przy okazji znalazłem też Tittle na moje auto z poprzednim adresem, trza będzie do DMV wstąpić, poprawić, pora rozejrzeć się za czymś nowszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...