Skocz do zawartości

N400 czas oczekiwania


witoldyna

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, andyopole napisał:

Przysiege mial w czerwcu wiec czas oczekiwania na co jeszcze?

Na przysiege :D - tak wlasnie super extra dziala ten ich caly system 

 

6 godzin temu, andyopole napisał:

Przeciez po przysiedze odbieraja natychmiast GC. Kolega zaraz po egzaminie mial przysiege i w trybie "alarmowym" musial zalatwiac paszport bo mial wykupione bilety do Polski za tydzien.

No wlasnie! Nawet o tym nie pomyslalam. Ja swoje papiery tez wyslalam a planuje cruise w pazdzierniku. Dajmy na to bede miala przysiege zaraz przed - no i co wtedy?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
22 godziny temu, andyopole napisał:

W razie cuś byłbym zainteresowany biletami na cruise po promocyjnej cenie...:P

A dokąd to?

Moge Cie zabrac na gape w walizce ;)   A tak na powaznie, nawet niezla cena a i tak mam nadzieje ze jeszcze spadnie bo sporo kajut wolnych - 15 dni z NYC do NOLA przez:

Puerto Rico, Tortola, St Marteen, St Lucia, Curacao, Aruba, Jamajka, Grand Cayman, Mexico 

13 godzin temu, pelasia napisał:

paszport mozna zrobic w jeden dzien :) 

Ale ze jak to? :blink: Ostatnio robilam synowi, zajelo to z 10 dni i tak uważałam ze to mega express. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, agatenka napisał:

Moge Cie zabrac na gape w walizce ;)   A tak na powaznie, nawet niezla cena a i tak mam nadzieje ze jeszcze spadnie bo sporo kajut wolnych - 15 dni z NYC do NOLA przez:

Puerto Rico, Tortola, St Marteen, St Lucia, Curacao, Aruba, Jamajka, Grand Cayman, Mexico 

Ale ze jak to? :blink: Ostatnio robilam synowi, zajelo to z 10 dni i tak uważałam ze to mega express. 

Taka jedna już mnie ciągnie na cruise ale to nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...