Skocz do zawartości

N400 czas oczekiwania


witoldyna

Rekomendowane odpowiedzi

@andyopole przepraszam zle mnie zrozumieliscie, chodzilo mi o to ze raz zapomnialem powiadomic USCIS o mojej zmianie adresu (mam na to 30 dni od przeprowadzki) a ze na tym adresie mialem robiony moj tax musialem napisac o nim w moim n400. Ja zadnych dokumentow o zmianie adresu im nie dolaczam do n400. 

@MeganMarkle Tez tak pomyslalem!

58 minut temu, ilon napisał:

Ja przeprowadzilam sie raz we wrzesniu, wypelnilam ta forme, a USCIS wciaz wyslalo reminder w lutym na stary adres, ze mi karta niedlugo wygasa :) 

Hahah!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 godziny temu, witoldyna napisał:

Ja przeprowadzilam sie 2 razy, nie wiem gdzie jest pierwsze potwierdzenie szczerze mówiąc bo zmieniłam komputer 2 razy i nowy nawet nie ma e-maili sprzed 3 miesięcy. Ale ostatni raz, gdy przeprowadziliśmy się do już naszego domu, żadnego potwierdzenia nie dostałam. Nie pobrali ode mnie tez żadnej opłaty, a wcześniej była jakaś. Nawet mój mąż, który jest moim sponsorem, dostał potwierdzenie, a ja nie. Ale trudno, zrobiłam co mogłam. 

Za zgloszenie zmiany adresu nie ma zadnej oplaty. Albo Ci oszukali albo placilas za cos innego. To z wiekiem tak sie dzieje, pamiec dobra ale krotka. Tez tak mam.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, witoldyna napisał:

Jest jeszcze jedna możliwość, mój angielski nie był tak dobry i zapłaciłam za zmianę adresu ale nie użyłam dobrego formularza... już sama nie wiem czy lepiej wyjść na głupca czy przyznać się do starości ;-)

A trzymasz kopie swojej korespondencji z USCIS? Bo to podstawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, mariano85 napisał:

@agatenka dziekuje za odpowiedz! A Ty niedawno skladalas? ile czekalas, wszystko przebieglo bezproblemowo?

Moj facet składał w lutym, wszystko szybko i bez najmniejszych problemow ( nie wpisywal żadnych mandatów, mimo ze mial ich sporo, jeden na $500) wpisał natomiast aresztowanie za małolata, ale ze to bylo ponad 5 lat temu i w sumie dosc błacha sprawa (charges dropped czy dismissed ) nie wplynelo w zaden sposob na jego sprawe

Ja skladalam na koniec czerwca, biometrics mialam 3 tygodnie pozniej i od tamtej pory cisza.  Mialam  nadzieje ze sie wyrobie przed koncem pazdziernika ale marnie to widze ( chcialam wyjechac na kilka miesiecy ale raczej nie bede miala wyjscia i bede musiala siedziec na 4 literach ;-/)

Teraz jestem na siebie zla ze wyslalam w takim okresie. Moglam sie sprężyc i wyslac wczesniej albo sie wstrzymac do przyszlego roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jkb napisał:

A trzymasz kopie swojej korespondencji z USCIS? Bo to podstawa :)

Nie. Papiery odnosnie green card sa pewnie w Polsce. Zmiany adresu mialam ale po ostatniej przeprowadzce nie wiem gdzie jest (jedno potwierdzenie). Cala reszta odnosnie n400 jest online, ale listy tez mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyslalem moje dokumenty!!! 

Nawet nie wiecie jak sie bardzo ciesze ze to wkoncu wyslalem, mam tylko nadzieje ze wszystko bedzie dobrze! Teraz oni przesla mi listownie czy email date na biometrics? 

@andyopole teraz Twoja kolej, siadaj i wypelniaj!

@agatenka prosze informuj nas jak tam postepy ida!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mariano85 napisał:

Właśnie wyslalem moje dokumenty!!! 

Nawet nie wiecie jak sie bardzo ciesze ze to wkoncu wyslalem, mam tylko nadzieje ze wszystko bedzie dobrze! Teraz oni przesla mi listownie czy email date na biometrics? 

@andyopole teraz Twoja kolej, siadaj i wypelniaj!

@agatenka prosze informuj nas jak tam postepy ida!

Pozdrawiam!

Po pierwsze jestem leń i zdecydowanie wolę zrobić coś w ogródku niż psuć wzrok w papierach. Poza tym, posiadanie obywatelstwa obcego jak by nie uważać kraju wcale mnie nie rajcuje. Klub Rolnika u mnie na wsi dawno zamkneli, nawet poszpanowac zagranicznym paszportem nie ma gdzie.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...