Skocz do zawartości

N400 czas oczekiwania


witoldyna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez troche leniwa bylam ( noo moze nie az 6 lat ;) ) ale syn i partner maja paszporty wiec nie chce byc jedyna w tej "drugiej" kolejce :unsure: lol

6 minut temu, andyopole napisał:

Taka jedna już mnie ciągnie na cruise ale to nie dla mnie.

Kurde ja tez myslalam ze to nie moje klimaty - a jednak.. rewelacyjna sprawa

 

17 minut temu, pelasia napisał:

Jest service paszport w jeden dzien. Pamietam była taka opcja jak aplikowałem. Chyba trzeba im przedstawić plan podróży czy cos. 

Jestem przekonana ze nie u mnie na wiosce. Oni to gdzies dalej wysylaja

 

9 minut temu, andyopole napisał:

Z ciekawości zajrzałem na te stronę na chwilę.  Czy N400 można teraz złożyć online bez formy papierowej?

Tak, 20 minut i z glowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 minutę temu, agatenka napisał:

Ja tez troche leniwa bylam ( noo moze nie az 6 lat ;) ) ale syn i partner maja paszporty wiec nie chce byc jedyna w tej "drugiej" kolejce :unsure: lol

Kurde ja tez myslalam ze to nie moje klimaty - a jednak.. rewelacyjna sprawa

 

Jestem przekonana ze nie u mnie na wiosce. Oni to gdzies dalej wysylaja

 

Tak, 20 minut i z glowy

Ja się na cruise nie nadaje, aż tyle nie piję. 

U nas trzeba jechać po express paszport service do Seattle.

Chyba jutro w pracy tam popatrzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosto z ich strony. Za cos urzędnicy musza zyc :D

 

$640. (Add the $85 biometric fee for a total of $725, where applicable. See exceptions below.) If you file your Form N-400 online, you may pay your fee online.  If you file your Form N-400 by mail (paper), you may pay the fee with a money order, personal check, cashier’s check, or by credit card using Form G-1450, Authorization for Credit Card Transactions. If you pay by check, you must make your check payable to the U.S. Department of Homeland Security.

Exceptions:

  • Applicants 75 years of age or older do not need to pay a biometric fee. They only need to pay the $640 filing fee.
  • No fee is required for military applicants filing under section 328 or 329 of the INA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pelasia napisał:

Prosto z ich strony. Za cos urzędnicy musza zyc :D

 

$640. (Add the $85 biometric fee for a total of $725, where applicable. See exceptions below.) If you file your Form N-400 online, you may pay your fee online.  If you file your Form N-400 by mail (paper), you may pay the fee with a money order, personal check, cashier’s check, or by credit card using Form G-1450, Authorization for Credit Card Transactions. If you pay by check, you must make your check payable to the U.S. Department of Homeland Security.

Exceptions:

  • Applicants 75 years of age or older do not need to pay a biometric fee. They only need to pay the $640 filing fee.
  • No fee is required for military applicants filing under section 328 or 329 of the INA.

No, z odcisków się nie wykrece. Za smarkaty jestem. Jeszcze. Głupie te odciski, przecież już dwa razy brali, nie licząc powrotów że świata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...