Skocz do zawartości
witoldyna

N400 czas oczekiwania

Recommended Posts

Witam serdecznie. Czy ktoś wysłał niedawno formularz N400? Jestem ciekawa ile wynosi czas oczekiwania, mój jest dość długi i nie wiem czy to dlatego, że dodałam bardzo dużo dokumentów, dlatego, że mieszkam w takim a nie innym stanie czy są też inne powody.

Edytowane przez witoldyna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poza tym pomyślałam, że razem zawsze raźniej więc jeśli ktoś jeszcze teraz czeka na egzamin to byłoby zawsze weselej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witold, ten czas na stronie nijak sie ma do rzeczywistości.  Moj partner wyslal papiery w pod koniec lutego - przysięgę mial w pierwszym tygodniu czerwca - czyli nawet krócej niz 3.5 miesiaca. Dalej dostaje aktualizacje ze przewidywany czas to maj 2019 B)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 minut temu, agatenka napisał:

Witold, ten czas na stronie nijak sie ma do rzeczywistości.  Moj partner wyslal papiery w pod koniec lutego - przysięgę mial w pierwszym tygodniu czerwca - czyli nawet krócej niz 3.5 miesiaca. Dalej dostaje aktualizacje ze przewidywany czas to maj 2019 B)

Przysiege mial w czerwcu wiec czas oczekiwania na co jeszcze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 minutę temu, ilon napisał:

Moze jeszcze nie odnotowali w systemie, ze jest juz US citizen :P 

Przeciez po przysiedze odbieraja natychmiast GC. Kolega zaraz po egzaminie mial przysiege i w trybie "alarmowym" musial zalatwiac paszport bo mial wykupione bilety do Polski za tydzien.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktos kto sie zajmowal update'ami na ich stronie, mial wakacje :P

Edytowane przez pelasia
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję :) Mam nadzieję, że i u mnie pójdzie szybko. Trochę mi uśmiech zszedł z twarzy jak o 6 rano dostałam email, że czas oczekiwania to 15 miesięcy :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz