Skocz do zawartości

Wiza CR1/Green card/ rozwód


Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Karolina88 napisał:

Powiedziano mu,kiedy składali papiery, odciski palców itp ,że okres oczekiwania na dostanie karty to ok 13 miesięcy. On twierdzi,że wszystko jest zaakceptowane i teraz tylko czeka na dokument. Rozmawiałam z nim przed chwilą i stwierdził,że nie będzie ryzykował co też doradził mu jego prawnik,żeby ze wszystkim poczekał aż będzie miał tą kartę w rękach,zwłaszcza,że jak się okazuje jego żona jest zdolna do wszystkiego .

 

Dziękuje wszystkim za pomoc ;)

Szczerze watpie. Teraz procesuja ROC mniej wiecej z file date w grudniu 2017, wiec albo Twoj przyjaciel jest jakims szczesciarzem, albo cos tam zle zrozumial. Ja wysylalam mojego ROCa w marcu 2018 i dalej nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata od wjazdu na wizie małżeńskiej. Ja od roku jestem żoną Amerykanina, ale staż do naturalizacji będzie biegł dopiero jak wjadę do US, za parę dni.

Z tego co mówisz to kolega już trochę siedzi/rezyduje w US. 90dni przed upływem tych 3lat można składać wniosek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, everden napisał:

3 lata od wjazdu na wizie małżeńskiej. Ja od roku jestem żoną Amerykanina, ale staż do naturalizacji będzie biegł dopiero jak wjadę do US, za parę dni.

Z tego co mówisz to kolega już trochę siedzi/rezyduje w US. 90dni przed upływem tych 3lat można składać wniosek. 

Tak - tylko - jak juz pisalem - "zwiazek malzenski" musi istniec. Inaczej to jest misrepresentation... Na interview zadaja w tej kwestii dosc szczegolowe pytania - jezeli sie aplikuje na podstawie 3 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kzielu napisał:

Tak - tylko - jak juz pisalem - "zwiazek malzenski" musi istniec. Inaczej to jest misrepresentation... Na interview zadaja w tej kwestii dosc szczegolowe pytania - jezeli sie aplikuje na podstawie 3 lat.

Racja co pisze Kzielu  musi trwać związek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...