Skocz do zawartości

Gdzie kupić buty?


paaatkaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki koledze, ktory pracuje w NIKE Headquarter w Beaverton OR mam wejscie do sklepu dla pracownikow gdzie wszystkie nowosci sa w sprzedazy predzej niz gdziekolwiek na swiecie. Ale tanio wcale tam nie jest. Kupilem tam np. Dresowa bluze polskiej reprezentacji na Euro 2012. Akurat ten zakup byl tani, cala moja rodzina skorzystala z tej znajomosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, andyopole napisał:

Dzieki koledze, ktory pracuje w NIKE Headquarter w Beaverton OR mam wejscie do sklepu dla pracownikow gdzie wszystkie nowosci sa w sprzedazy predzej niz gdziekolwiek na swiecie. Ale tanio wcale tam nie jest. Kupilem tam np. Dresowa bluze polskiej reprezentacji na Euro 2012. Akurat ten zakup byl tani, cala moja rodzina skorzystala z tej znajomosci.

A kiedy ja skorzystam? Przydalyby sie jakies snikersy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ilon napisał:

A kiedy ja skorzystam? Przydalyby sie jakies snikersy. 

A Ty cudza baba jestes, nie rodzina. :P

Jak pisalem nowosci nie sa wcale tanie. A stroje reprezentacji Polski na EURO 2012 byly znacznie tansze niz np. hiszpanskie czy niemieckie. Ciekawe dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, andyopole napisał:

A Ty cudza baba jestes, nie rodzina. :P

Jak pisalem nowosci nie sa wcale tanie. A stroje reprezentacji Polski na EURO 2012 byly znacznie tansze niz np. hiszpanskie czy niemieckie. Ciekawe dlaczego?

Ktoś zajrzał do magicznej kuli i przepowiedzial wynik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, katlia napisał:

Gdzie? USA to ogromny kraj...to tak jak bys zapytala "gdzie szukac w Europie butow w przystepnej cenie....." 

Tak gdzie :) Moze ktos ma ulubione sklepy w ktorych kupuje buty, gdzie ceny sa dla niego przystępne i moze takie sklepy polecic. Nie napisałam, ze chce liste wszystkich sklepow w USA w których kupie buty wymienionych firm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz jakies nowosci to tylko w firmowych sklepach. Np. tutaj: https://www.nike.com/us/en_us/retail/en/nike-factory-store-woodburn

Jesli to ma byc cokolwiek z logo tych firm a niezbyt drogo to np. TJMax. Siec obecna na terenie calych USA.

Jesli podrobki, np. ADODIS to na najblizszym bazarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, andyopole napisał:

Jesli chcesz jakies nowosci to tylko w firmowych sklepach. Np. tutaj: https://www.nike.com/us/en_us/retail/en/nike-factory-store-woodburn

Jesli to ma byc cokolwiek z logo tych firm a niezbyt drogo to np. TJMax. Siec obecna na terenie calych USA.

Jesli podrobki, np. ADODIS to na najblizszym bazarze.

gratulacje z okazji 6000 wpisów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...