Skocz do zawartości

Czy mozna latac samolotem na Polskim paszporcue bez qaznej wizy


sebus123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcialbym wybrac sie w podroz z Chicago do LA samolotem ale tu mam powazny dylemat czy to jest bezpieczne bo w moim paszporcie wydanym przez konsula w Chicago nie mam waznej wizy takowa wygasla dawno temu.Czy pracownicy TSA moga doczepic sie o brak wizy czy tylko ich obchodzi weryfikacja nazwiska z biletem.Jak to wyglada w praktyce? Czy mozna latac czy lepiej wybrac podroz samochodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
38 minut temu, sebus123 napisał:

Witam.

Chcialbym wybrac sie w podroz z Chicago do LA samolotem ale tu mam powazny dylemat czy to jest bezpieczne bo w moim paszporcie wydanym przez konsula w Chicago nie mam waznej wizy takowa wygasla dawno temu.Czy pracownicy TSA moga doczepic sie o brak wizy czy tylko ich obchodzi weryfikacja nazwiska z biletem.Jak to wyglada w praktyce? Czy mozna latac czy lepiej wybrac podroz samochodem?

podobno pokazuje sie tylko ID...

rozumiem, ze pokazesz paszport....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci odp tak: podobno problemow nie ma, ale ponoc sytuacja sie zaostrzyla pare lat temu odnosnie lotow demestic bez waznego statusuu [byly na ten temat artykuly]. To ciezko stwierdzic czy sie ktos przypadkiem Toba nie zainteresuje. Paszport jest legalnym ID w USA [czego ja nie rozumiem troche].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...