Skocz do zawartości

ESTA Moje doswiadczenia.


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Zalozylem ten temat zgodnie z sugestia forumowiczow. Wszystkich, wlacznie ze mna,  interesuja doswiadczenia Polakow z nowoscia w ruchu bezwizowym.

Czekamy na informacje od ludzi. ktorzy wypelniali aplikacje ESTA a takze od tych. ktorzy juz na jej podstawie wlecieli.

Moze na pierwszego polskiego bezwizowca czekaly kwiaty na lotnisku w Chicago czy innym POE?

Edytowane przez andyopole
  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 przypiął ten temat
Dnia 8.11.2019 o 18:30, andyopole napisał:

Po przeczytaniu informacji w poscie powyzej mozna zaczac wypelnianie aplikacji.

Nalezy zwrocic uwage ze sa jej dwa rodzaje "individual application" oraz "group of application". 

PAMIETAJ O WYBRANIU WLASCIWEGO JEJ RODZAJU!

Jutro wysyłam grupowa tj. rodziną aplikację (4 osoby), dam znać z wrażeń i szybkości odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie będe składał. Ale jestem ciekaw czy dostane zgodę. Bo byłem raz  11 lat temu (1.5 miesiąca) w 2014 i 2016 roku dostałem odmowe ale zobaczymy może ktoś inny będzie składał po odmowie wizy i ciekawe czy dostanie zgodę chociaż sprawdzałem że teoretycznie powinien sie załapać bo nie przesiedziałem pobytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Robert1992 napisał:

Na razie nie będe składał. Ale jestem ciekaw czy dostane zgodę. Bo byłem raz  11 lat temu (1.5 miesiąca) w 2014 i 2016 roku dostałem odmowe ale zobaczymy może ktoś inny będzie składał po odmowie wizy i ciekawe czy dostanie zgodę chociaż sprawdzałem że teoretycznie powinien sie załapać bo nie przesiedziałem pobytu

A jeszcze mam pytanie czy rejestrując się muszę podać dane do kogo chce lecieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...