Skocz do zawartości

ESTA Moje doswiadczenia.


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałam wniosek grupowy dla 4 osób i czekaliśmy ok 20 może 30 minut na autoryzacje. Mieliśmy małe zgrzyty przy wpisywaniu województwa "lodzkie" bo formularz z uporem maniaka zmieniał na odzkie i u każdej osoby trzeba było 2 razy zatwierdzac przy adresie własnym i pracodawcy/szkoły. Płatność robiliśmy PayPalem i wszystko poszło szybko i sprawnie. Czas operacyjny: pierwsza osoba przez to"odzkie" około 20 minut, każda kolejna 5-10.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Dudus86 napisał:

Dlatego, ze mam tam rodzine. GC jest dla osób co chcą tam mieszkać, ja Nie zamierzam, wiec po co mi. Wole raz na na jakiś czas tam poleciec. 

Niestety, nie wszyscy to rozumieją, dla wielu z nas tu na forum zielona  karta jest czymś mocno pożądanym i niestety wielu nie rozumie, że ktoś może mieć inne potrzeby. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Valaya napisał:

Niestety, nie wszyscy to rozumieją, dla wielu z nas tu na forum zielona  karta jest czymś mocno pożądanym i niestety wielu nie rozumie, że ktoś może mieć inne potrzeby. 

Domyślam się. Niestety dla mnie Ameryka to nie kraj mlekiem i miodem płynący. Wole PL. Ameryka fajna jest do zwiedzania nie do życia. Przynajmniej ja tak uważam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam pytanie odnośnie ESTA:

1. Co mam wpisać w sekcji , w której trzeba podać dane  kontaktowe do miejsca, w ktorym się zatrzym w USA (hotel, apartament) ? Nie wiem jeszcze czy będzie to hotel, hostel czy mieszkanie. Nie chciałbym niczego bookować dopóki nie otrzymam autoryzacji z systemu. Mam wpisać nazwę lokum, w którym ewentualnie się zatrzymam juz po otrzymaniu autoryzacji? 

2. Żeby wypełnić ESTĘ  potrzebuję wcześniej kupić bilety lotnicze? Z tego co wiem to chyba nie, ale wolę się upewnić :)

 

Z góry dzięki za pomoc!

Edytowane przez Mr Baritone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...