Skocz do zawartości

ESTA Moje doswiadczenia.


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, rzecze1 napisał:

Na karcie kredytowej pewnie najpierw blokuja 14, a potem sciagaja tyle ile potrzeba. Z PayPalem nie wiem, ale mysle, ze powinien byc w razie odmowy zwrot 10.

Płaciłem karta i zablokowali mi 15zl z hakiem wiec bylem zdziwiony czemu tak mało bo 14dolarów to ponad 50zl. Podsumowując wizy zniesione ale nie dla wszystkich.. szczerze to nie wiem za co dostałem odmowe dwa lata temu, pracuje i jest mi tu dobrze a USA to marzenie od wielu lat pod kątem turystycznym,ale nie przekonam ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Valaya napisał:

Mała rada, nie rada. My placilismy PayPalem i od razu zabrało cała kasę, więc po cichu liczyliśmy że to dobry znak :D. Jakby ktoś to potwierdził, to już byśmy mieli jakieś porownanie co do opłat. w instrukcji jest napisane najpierw 4 potem 10, ale u mnie od razu całość poszła. 

Nie składałem o esta bo nie mam chwilowo kogo wpisac jako  miejsce docelowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 3qxmonika napisał:

Witam

Czy ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć w temacie, kiedy odmówiono mu wizy w konsulacie a teraz przeszedł weryfikację ESTA pozytywnie? Lub negatywnie

Esta nie bedzie pozytywna jeżeli była odmowa.. już się o tym przekonałem.. no i esta tak jak wiza nie gwarantuje wjazdu do USA... robilem este do Kanady dostałem bez problemu no i władze kanadyjskie nie piszą nic o tym że esta nie gwarantuje wjazdu do Kanady..mysle że są bardziej otwarci na turystów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, xvv napisał:

Esta nie bedzie pozytywna jeżeli była odmowa.. już się o tym przekonałem.. no i esta tak jak wiza nie gwarantuje wjazdu do USA... robilem este do Kanady dostałem bez problemu no i władze kanadyjskie nie piszą nic o tym że esta nie gwarantuje wjazdu do Kanady..mysle że są bardziej otwarci na turystów

Normalnie aż się boję wypełniać ten wniosek..;) odmowę miałam niecałe dwa lata

 

11 minut temu, 3qxmonika napisał:

Witam

Czy ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć w temacie, kiedy odmówiono mu wizy w konsulacie a teraz przeszedł weryfikację ESTA pozytywnie? Lub negatywn

Normalnie aż się boję wypełniać ten wniosek...;) Odmowę wizy miałam niecałe dwa lata temu. I tak jak u wielu osób z błahego powodu... Ale nic i tak spróbuję z ciekawości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, 3qxmonika napisał:

Normalnie aż się boję wypełniać ten wniosek..;) odmowę miałam niecałe dwa lata

 

Normalnie aż się boję wypełniać ten wniosek...;) Odmowę wizy miałam niecałe dwa lata temu. I tak jak u wielu osób z błahego powodu... Ale nic i tak spróbuję z ciekawości

Strata pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, joy2020 napisał:

Cześć, ja mam brak zgody na podroż. Odmowa ESTA. Wcześniej dwa lata temu dwie odmowy w ambasadzie. Sprawdzali wniosek długo jakieś 24 h.

 

w sekcji pytań o wcześniejsze odmowy zaznaczone: TAK

Czyli w miare "swieze odmowy" gwarantuja "niemanie" ESTA.     

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...