Skocz do zawartości

ESTA Moje doswiadczenia.


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, sly6 napisał:

Szkoda że nie ma wiz do Kanady bo wtedy byś się przekonał jak tam trudno było o wizę i czasami ludzie w kolejce mówili wolą iść po wizę do Stanów niż do Kanady, tak czasami trudno było z wiza mimo że miałeś pracę. 

Mógłbyś trochę więcej napisac na czym polegała ta trudność w zdobyciu wizy do Kanady albo jakaś historie? Ciekawe ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dudus86 napisał:

Jakieś 20 min. Tylko, że ja wszystkie kartoteki mam czyste 

Sprawdziłerm wniosek po 5 godzinach i dostałem odpowiedz "Zatwierdzona autoryzacja'' :) po 2 odmowach wizy w latach 2014 i 2016

Edytowane przez Robert1992
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, ziomek44 napisał:

Wczoraj znajomy mi opowiedzial ze z jego rodziny jechala kobieta na ESTA i w Newark ja celnicy zawrocili. To bylo 3 dni temu. 

Powiem brutalnie, opowieść rodem z tzw ( * ). To co piszesz to plotka, a nie wiem jak inni, ale ja oczekuję faktów. Można być zawroconym na granicy z wielu powodów, zaczynając od nielegalnego wwozu rzeczy niby niewinnych ale zakazanych(nieprzestrzeganie regulaminu/listy rzeczy dozwolonych do zabrania że sobą do USA), braku udokumentowania pobytu w USA, lub braku biletu powrotnego(brak znajomosci zasad ruchu bezwizowego) i pewnie jeszcze wiele innych, którego można skrócić do :

wjechała z ESTA i ja odesłali.

No lol. 

Nie wiem/nie rozumiem po kiego *cenzura* takie pierdoly wypisujesz, może warto zmienić destynacje kraju do turystyki/przesiedlenia jak w tym USA tak źle nas traktują? Jestem zmęczona takimi postami, całe szczęście że jest jeszcze tutaj sporo ludzi, których warto czytać, podzielą się czymś interesującym lub zwyczajnie pomogą. A Tobie i innym trollom nabijajacym posty podziękuję i uprzejmie proszę o treści bardziej merytoryczne w takich topikach, pomimo iż są to luźne rozmowy. :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PannaMarianna napisał:

Ale wpisałeś we wniosku, że odmówiony Ci wcześniej wizy?

Tak. podałem rok i gdzie odmówiono. Tutaj ktoś na forum pisał ze dostał autoryzacje po 2 latach od odmowy. Może dali mi dlatego że dawno miałem odmowę i kiedyś byłem przez 1.5 miesiąca

Edytowane przez Robert1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Robert1992 napisał:

Tak. podałem rok i gdzie odmówiono. Tutaj ktoś na forum pisał ze dostał autoryzacje po 2 latach od odmowy. Może dali mi dlatego że dawno miałem odmowę i kiedyś byłem przez 1.5 miesiąca

2016 to trzy lata, w sumie nie tak dawno. Ale fajnie ze dostales.

Najwyrazniej ktos sie jednak tym aplikacjom przyglada "recznie". Czy moze jednak wylacznie algorytmy?

Ma ktos "wtyke"?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, andyopole napisał:

2016 to trzy lata, w sumie nie tak dawno. Ale fajnie ze dostales.

Najwyrazniej ktos sie jednak tym aplikacjom przyglada "recznie". Czy moze jednak wylacznie algorytmy?

Ma ktos "wtyke"?;)

W Marcu będzie już 4 ;) Też tak myślę, bo jak by był "automat" to bym dostał odpowiedz po kilku minutach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...