Jump to content

Nietypowe atrakcje w Nowym Jorku

Recommended Posts

Ja zawsze polecam The Tenament Museum na Lower East Side - bardzo ciekawe! Chodzi sie po kilku budynkach uratowanych z tych tenaments, widzi sie jak imigranci zyli, slucha sie historii ich rodzin. Naprawde cos ekstra. I tez polecam jazde kolejka linowa do Roosevelt Island. Tam jest zupelnie inny swiat, a widoki z kolejki linowej sa super. 

35 minut temu, andyopole napisał:

A dla mnie niezapomnianym pozostanie klimat stworzony przez "zapach" konskiego moczu koło Central Parku oraz aromat unoszący  się z kubłów na śmieci na Brooklynie i Boroparku.

ja tam sie tam przy tym central parku czuje tak jak u siebie na wichurze w PL, mi nie przeszkadza...

55 minut temu, ilya_ napisał:

ja tam sie tam przy tym central parku czuje tak jak u siebie na wichurze w PL, mi nie przeszkadza...

Wyroslem na wsi i takie zapachy nie są mi obce ale takiej koncentracji "klimatu" nawet na polskiej wsi trudno znaleźć. :D

11 godzin temu, Kasia Tutko napisał:

Hej,

Chciałabym Wam polecić artykuł z mniej znanymi miejscami w Nowym Jorku: https://polaczkropki.pl/2019/12/07/przewodnik-po-nietypowych-atrakcjach-w-nowym-jorku/

Co jeszcze polecacie zwiedzić z nietypowych atrakcji?:)

Kasiu,

proponuję na bieżąco śledzić gothamist.com (plus obowiązkowo sekcja komentarzy).

Co do Pomander Walk to chyba nie byłaś w środku, bo to jest private property za furtkami zamykanymi na klucz.

Edited by motorolnik