Skocz do zawartości

SAT math 1 vs 2


Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, andyopole napisał:

Ciezko sie doczekac odpowiedzi. Wiekszosc tutaj to maturzysci z czasow komunizmu.  :D

No nie przesadzajmy, czesc zdawala juz w postkomunizmie... czy jak to teraz mawiaja - w rosyjsko-niemieckim kondominium :)

Tak czy inaczej, obawiam sie @Nevier , ze moze byc to troche niewlasciwe forum, bo malo jest tu ludzi ktorzy byliby tu obeznani z tematem, zwlaszcza na biezaco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andyopole napisał:

Ciezko sie doczekac odpowiedzi. Wiekszosc tutaj to maturzysci z czasow komunizmu.  :D

Jam jest rocznik maturalny 2003.

@Nevier najlepiej chyba będziesz zorientowany jak naściągasz przykładów rzeczonych SATów z internetu i pokażesz to jakiemuś ogarniętemu w matematyce licealiście/dobremu korepetytorowi/nauczycielowi, kogo łatwiej Ci zorganizować. Wtedy będziesz miał rozeznanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2019 o 10:23, Nevier napisał:

Witam,

Mam pytanie dotyczące SAT MATH. Czy po Polskim liceum jesteśmy lepiej przygotowani do napisania SAT MATH LVL.1 CZY 2 

Z góry dziękuję za odpowiedź

wez sobie przyklady tych sat-ow posciagaj z internetu i zobacz czy dasz rade napisac level 1 albo i 2.

jesli dasz rade napisac tzn, ze jestes przygotowany. Jesli jestes rodzicem to musisz kogos znalezc kto Ci powie, ja bym pomogl, ale program sie zmienil od czasu kiedy ja zdawalem mature. 

ja sobie teraz otworzylem jakiegos sata, jest napisane, ze level 2...to jest to spokojnie do napisania przez licealiste z 2 klasy. Przynajmiej jak ja chodzilem -  moze teraz sie program zmienil - jak pisalem.

matma idzie w dol w polsce, teraz do matury jesli ciezko pracujacy nastolatek przysiadzie to moze sie do niej nauczyc w 2 miesiace. 

kiedys np lata 90 - horrendalnie trudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mola napisał:

Jam jest rocznik maturalny 2003.

@Nevier najlepiej chyba będziesz zorientowany jak naściągasz przykładów rzeczonych SATów z internetu i pokażesz to jakiemuś ogarniętemu w matematyce licealiście/dobremu korepetytorowi/nauczycielowi, kogo łatwiej Ci zorganizować. Wtedy będziesz miał rozeznanie. 

Jesli @mola tak mowi to tak musi byc. Niemalze wczorajsza (w porownaniu do mnie)maturzystka. Fajny login I zapewne nie pochodzi od pewnego szkodnika z ktorym los mnie zetknal zawodowo. Zagadka pozostaje avatar zawierajacy francuskie barwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...